| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, dupa cat timp de relatie ati facut-o cu prietenul vostru?

6 răspunsuri:
| Gabi696969 a răspuns:

Dupa un an. Nu e normal sa o faceti fara sa va cunoasteti pe deplin

| NeaPopa2015 a răspuns:

La prima intalnire fata, ca doar nu sunt proaste!

| Cσcσ a răspuns (pentru NeaPopa2015):

laughing

| Astaeparereamea a răspuns (pentru NeaPopa2015):

Am trait s-o vad si p'asta laughing o fata cu numele de NeaPopa

| Nico_Irina_1988 a răspuns:

Eu si iubitul meu ne stim din 2000, in 2007 in septembrie am inceput sa formam un cuplu. Primul act sexual cu el a fost dupa 4 luni de relatie. Dar noi ne stiam foarte bine de dinainte de relatie happy Tin sa mentionez ca si azi tot cu el sunt, facem 8 ani in toamna :X