| Virginul96 a întrebat:

Fetelor, i-ati face sex oral unui baiat pe bani?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De parca baieti nu ar face asta pentru banii, ne irosim viata indiferent de sex pentru banii, ce intrebare e asta, 95% din planeta muncesc pentru 5%, si tu intrebi asa ceva, esti culmea daca ti-as da 1000 de euro nu ai face asta?

| Florentina9210 a răspuns:

Nu! Sunt multe fraiere care fac acest lucru. Pentru ce? sa imi vand eu corpul pentru o amarata de hartie? No!

| cosmin986522 a răspuns (pentru Florentina9210):

Dar cand o sugi unuia pe gratis care chipurile te iuebste si dupa te lasa atunci nu iti vinzi corpul?

| Florentina9210 a răspuns (pentru cosmin986522):

Nu iti e rusine sa vorbesti asa cu mine bai, nesimtitule? Nu sunt genul ala de fata.

| cosmin986522 a răspuns (pentru Florentina9210):

Vrei sa zici ca esti si virgina?

| Florentina9210 a răspuns (pentru cosmin986522):

Asta chiar nu te priveste pe tine!

| mariucaeli a răspuns:

Depinde cati bani

| razvan83 a răspuns (pentru mariucaeli):

Cum asa?

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru razvan83):

Asa cu grija! Daca fata nu vrea sa-ti spuna, care-i problema fra`?