| Axel93 a întrebat:

Fetelor la cati ani v-ati inceput viata sexuala?big grin

25 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

La 169

| ioanaioana a răspuns:

Chiar crezi ca viata ta se va imbunatatii daca aflii chestia asta? Va fi mai plina de culoare, dragoste si fericire? Vei putea sa dormi din nou in pace stiind la ce varsta mi-am inceput eu viata sexuala?

| Axel93 explică (pentru ioanaioana):

Dupa cum spuneam la o intrebare nu se raspunde cu o alta intrebare...dar voir raspundeti doar ca sa aveti puncte laughing so trist laughing

| ioanaioana a răspuns (pentru Axel93):

"so trist" ca nu ai o viata.
Auzi si tu, vrei sa afli la ce varsta si-au inceput oamenii viata sexuala. Doamne mare ti-e gradina

| Alexucccccaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Axel93):

Si nu raspundem doar ca sa avem puncte stai linistit.
Eu pe cat pot incerc sa ajut lumeawinking

| Azµre a răspuns:

Vârsta recomandadă este de :
6^2/2

| h3r a răspuns:

„justmebi a răspuns:
Prima data a fost cu o fata laughing la 15 ani si ceva ani.iar cu un baiat la 16 ani si ceva"...te rog, fă să primească ea fundă că și-a început „viața sexuală" cu o fată!

| justmebi a răspuns (pentru h3r):

Na...mai bei o bere, doua, trei, cateva shoturi, mai tragi si vreo 4 fumuri din bong si ajungi sa faci si d'astea. da' sincer nu regret laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Dupa 18-20 de ani se incepe viata sexuala!
Ce intrebari care mai de care puneti pe-aici.
Ce te intereseaza pe tine viata sexiuala a fiecarua?
E ceva intim.
Te pup!

| Ankutzaaa a răspuns:

17 jumatestraight face

| justmebi a răspuns:

Prima data a fost cu o fata laughing la 15 ani si ceva ani.iar cu un baiat la 16 ani si ceva

| sunrises a răspuns:

Dupa casatorie...

| smilegirl a răspuns (pentru sunrises):

Un exemplu demn de urmat.

| JasminNoir a răspuns (pentru sunrises):

:*

| AllePuffu a răspuns:

La 6ani si 9 luni blushing

| varcolaccc a răspuns (pentru AllePuffu):

laughing))))))))))) la 6 ani si 9 luni?

| unknøwn a răspuns (pentru AllePuffu):

Şi 3 zile, cum, ai uitat? raised eyebrows

| Alexucccccaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Sincer fiecare fata isi incepe viata sexuala cand crede ca e absolut pregatita si fizic si psihic.
Nu ti se pare cam intima intrebarea asta? Ce te intereseaza pe tine la cat isi incepe altcineva viata sexuala?

| Axel93 explică (pentru Alexucccccaaaaaaaaaaaa):

La o intrebare nu se raspunde cu o alta intrebare tongue

| Alexucccccaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Axel93):

Pai la astia ca tine se raspunde cu o alta intrebare ca sa te fac sa intelegi ca nu ai dreptul sa intri in intimitatea nimanui.
Si ti-am raspuns. Plus ca nu ai tu dreptu sa stii cand isi incepe fiecare viata sexuala. Asta e fix problema fiecaruia.
Sincer nu m-ai pune intrebari de astea, nu-ai au rostul. Daca ai intr-adevar ai nevoie de ajutor la ceva intrebare cu cea mai mare placere, dar daca nu iti pierzi timpul cu intrebarile astea. Si nu te supara pe mine, am fost intotdeauna direct si am spus fiecarui om in fata ce simt asa ca asta am facut si cu tine!

| Oana92 a răspuns (pentru Alexucccccaaaaaaaaaaaa):

Doamne, dar cata frustrare zace in voi! Te-a verificat pe tine personal? Era o intrebare ca oricare alta, la care poti sa alegi sa raspunzi sau nu. Plus ca sunteti penibili/penibile cu chestia cu intimitatea...sau probabil nu am observat eu ca toate datele din buletin le aveti afisate langa username si astfel oricine va poate identifica pe strada si deci poate sti ce ati facut, cand si cu cine!

| Alexucccccaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Oana92):

Eu nu am facut prostia sa imi pun toate datele, si daca sunt puse nu sunt corecte. Asa ca stai tu linistita.
Daca tu ai chef sa raspunzi la intrebari de astea si sa iti etalezi viata pe net e problema ta, atat te duce capuwinking

| Oana92 a răspuns (pentru Alexucccccaaaaaaaaaaaa):

Esti prost! nici macar nu esti capabil sa citesti!

| Alexucccccaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Oana92):

Tu esti proasta ca nu esti capabila sa imi citesti nici macar numele.
Sunt fata dragalaughing Mai du-te pe la scoala.

| nokautone a răspuns:

Iti zic eu defiecare data cand au avut ocazia