| Korb a întrebat:

Fetelor,cand intalniti un baiat care va place la ce va uitati prima data?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca cel mai mult conteaza aspectul interior, lasa-l dracului de cur laughing

17 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Culoarea ochilor.Ador ochii albaştrii.

| Trolli a răspuns:

Ochi, brate, par.

| zurick a răspuns:

Nu stiu daca sunt singura care se uita mai intai la ochii sai happy Ma uit in special dupa ochii negri.

| ??c??? a răspuns:

Știu că nu sunt fată dar sora mea mai mare a spus că se uită după fund
laughing

| Korb explică (pentru ??c???):

laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Korb):

Prima data cred ca se uita la penis! laughing laughing

| Korb explică (pentru anonim_4396):

Mai stii? laughing

| greyhound a răspuns:

In general se uita la ochi, piept, brate

| MaliciousDeath a răspuns:

Daca deja iti place de tip, nu mai ai cum sa te uiti pentru "prima data".
Dar sa spunem ca vad un tip pe strada.
Prima oara vad imaginea in ansamblu. Daca-i mai slabut si are si parul putin lung, clar ma uit dupa el. Dupa ma uit la fata. Daca nu-mi place, trec mai departe; daca-mi place, tot trec mai departe.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu mai asculta parerile fetelor laughing, vor sa ne induca in eroare

| xBya a răspuns:

Bascheti. Aia care au nike sunt cei mai hut.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Mă,mie una niciodată nu mi-a păsat prea mult de aspect dar asta nu înseamnă că accept orice strâmb.
Dar hmm...trebuie să aibă şi fund bun smug

| DomnişoaraClannad a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar e sexos.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DomnişoaraClannad):

Nu toti baietii gandesc cu curul laughing

| DomnişoaraClannad a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar majoritatealaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DomnişoaraClannad):

kiss

| anonim_4396 a răspuns (pentru DomnişoaraClannad):

Eu zic ca cel mai mult conteaza aspectul interior, lasa-l dracului de cur laughing

| ellaells a răspuns:

Ochi, zambet... fata are cel mai mare impact atunci cand cunosti pe cineva happy