| just4you_4950 a întrebat:

Fetelor le plac baietii care stiu sa cante la chitara?

10 răspunsuri:
| andrada a răspuns:

Despinde de fata. mie da love struck mi se par mai sensibili love struck

| xXx_6966 a răspuns:

Pai eu sunt baiat kant la kitara(mai mult cant rock la kitara elektrika). Dar nu prea le plac la fete. sunt un tip aranjat frumos si in scoala sunt cunoscut de toate fetele. dapinde de la fata la fata.la multe fete de ex nu le place ca cant rock si ca ma imbrac doar in negru.

| aleexuţ a răspuns:

Drace, inca una innebunita dupa toti prostii de la tv. daca zici ca il adori si pe justin bieber, nu doar pe zac efron di avataru` tau e clar k nu ai mai mult de 11 ani. ( doar parerea mea. happy )

| VanillaBl a răspuns:

Sigur ca dal. mai ales daca le faci o dedicatie o melodie de dragoste eventual sub balcon

| Daiana90 a răspuns:

Da,de ce nu? eu una l-as aprecia mai mult din simplul fapt ca are o calitate in plus fata de ceilalti si poate o sensibilitate mai aparte, care poate nu o arata in viata de zi cu zi, ci doar in putine momente.eu cred ca e un lucru frumos ca un baiat sa cante la chitara, si iti spun un DA raspicat, chiar mi-ar placea:pe

| Bybyutzzzz a răspuns:

Desigur, e o calitate care le poate arata fetelor ca esti sensibil, dragut si dragastos...

| Tinkabell a răspuns:

Da! sunt de acord cu bogdan...laughing pitipoancelor chiar nu le plac baietii care canta la chitara.mdea...le place altceva.dar ma abtin laughing

| Zendayya a răspuns:

La majoritatea fetelor da. un baiat care canta la chitara inseamna ca e un baiat sensibil( cel putin daca e chitara clasica ).
P.S.:si eu cant la chitara happy. funda?

| BunicuLuCristos a răspuns:

Eu vreau bere. happy

| bogdan400 a răspuns:

Unora da altora nuh depinde... pitipoancelor nu le place asa ceva sigurwinking