| dIzzEE a întrebat:

Fetelor Va plac baietii care stiu sa gateasca?

Răspuns Câştigător
| zozo74 a răspuns:

Eu sint baiat si gatesc foarte bine din cate mi-au zis fostele prietene astfel ca trag concluzia ca DA fetelor le plac baietii care situ sa gateasca. Fundita?

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Evident.
(Dacă nu este singura lui calitate.)

| MarianWLF a răspuns:

Mamaaaa repede invata-ma sa gatesc mai multe chestii ca-i jalelaughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, am găti împreună, ar fi fantastic happy! Și amuzant, pe deasupra! Mie îmi place enorm să gătesc.

| LolaLollita a răspuns:

Este un plus care e mereu apreciat.

| Delicacy a răspuns:

Nu pot spune că îi plac, îi apreciez doar.

| MrSoapte a răspuns:

Mai terminati cu prostiile...hai, la cratita cu voi! laughing))))))

| Anonimuuuussssss a răspuns:

DA

| BlackDice a răspuns:

Arata-mi una care nu aprecieaza cand barbatul gateste! deci rasp e sigur! si e placut sentimentul!big grin

| Gabielle a răspuns:

Normaaaal, ma scutesc pe mine de o treaba big grin

| macs3k a răspuns:

Da, evidentbig grin

| Mully a răspuns:

Da.

| DanielaCarolina a răspuns:

Da! Sa sti ca este mai bine sa ai un baiat care sa te ajute la bucatarie(si la tot ce ai nevoie), decat sa stea si sa nu faca nimic doar sa se uite la tine!

| georgidumi a răspuns:

Da si nulaughing)

| claugabi a răspuns:

Sunt baiat si e o insulta

| ApăMinerală08 a răspuns:

Da.hee hee