| papushikatha23 a întrebat:

este adevarat ca baietii invata sa cante la chitara doar ca apoi sa agate fete?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i adevarat!
Cine vrea sa invete sa cante la chitara, invata de placere, nu pentru a agata fete!

| RainmakerX a răspuns:

De cele mai multe ori DA! laughing
Am un coleg care a inceput sa cante la chitara exact pentru motivul asta tongue

Totusi nu este valabil peste tot, pentru unii fetele sunt doar un bonus.

| R0R0 a răspuns:

Poate e ceva ce le place lor. Nu e neaparat ca sa agate fete.

| Ashadow a răspuns:

Mie nu mi-a iesit sad

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Sunt si de astia dar nu e valabil pentru toti. unii isi iau caine altii isi cumpara motor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imagineaza.ti focul de tabara fara acel tip.Neah....sunt tare misto!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vrut sa raspund, dupa am vazut ce nume ai, si m-am razgandit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noua generatie, da. Cunosc.

| Ahatus a răspuns:

Da, isi iau chitara si isi pierd timpul invatand, ca apoi sa bage putica in gaurica.

| Aly326 a răspuns:

Unii invata la chitara doar sa agate fete, dar altii pur si simplu vad ori ca altii invata si ei nu ori sunt curiosi cum va fi daca vor sti sa cante la chitara.I don't now early! :3