| alexalx1234 a întrebat:

Fetelor le plac băieții de 2 metri înălțime?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca mai putin inaltimea decat ce au in pantaloni.

| RAY a răspuns:

Barbati inalti sunt o preferinta generala a femeilor din toate culturile, nu de 2m si sa fie ma inalte ca ele, ea 1, 60 el 1, 70

| corbulalbrosu a răspuns:

în 18 Ianuarie | DarkH0le a întrebat:
Fetelor le plac băieții de 2 metri înălțime?
Pentru a nu deveni penibile, alaturi de un partener de 2 m inaltime, ar fi cazul sa aiba si ele o inaltime care sa fie de peste 1, 7 -1, 75 m. Sanatate!

| Donsavas a răspuns:

Depinde de gusturile ei.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Nume de cod Romeoo inaltime 1.85 si fata nume de cod Julieta inaltime 1.65 si o su+ge la rece in direct. El betivan cu acte in regula iar ea profesoara de LIMBA romana impreuna au doi copii micul Boby si Capalau, la inceput erau foarte fericiti o familie perfecta pana cand pe data de 21.08. 2019 Julieta si-a inselat barbatul cu un baschetbalist de 2.04 cm inaltime din cap pana in picoare si au trait fericiti pana la adanci batraneti The End.

https://www.youtube.com/watch?v=wcinzmfZeCc

Deci in concluzie da, fetelor le plac baietii inalti.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Oooo da ce nu le place fetelor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca se iau numai dupa inaltime inseamna ca au o problema. Sa mai aiba si ceva inteligenta tipul, sa arate ok, sa se imbrace ok, un job stabil, o locuinta a lui. Inaltimea este doar unul dintre criterii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fata si de ce preferinte are. Daca are o lista de cerinte mai ceva ca una de cumparaturi, atunci fugi cat mai repede si cat mai departe. Daca te place pentru personalitatea ta, atunci restul aspectelor nu prea mai conteaza. Oricum se stie ca fetele se dau in vant dupa baietii inalti, am un prieten de 1, 95 care combina doar pe baza inaltimii, dar cum spuneam, depinde de fata, la fel cum si tu probabil ai preferinte, si fiecare fata are preferintele ei.