| Hitek a întrebat:

Fetelor le plac baietii mai inalti? (1.80)
fundita.winking

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Eu sunt destul de inalta, si imi plac baietii inalti, peste 1, 80.
Acum depinde si de gusturile fiecareia dintre noi.
Nu toate avem preferinte egale.

Toate cele bune!happy

13 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dmonik, ceea ce spui tu se aplică la femei întregi la cap.
Pentru restul persoanelor de sex feminin, contează aproape decisiv înălţimea. Dacă eşti mai scund decât ele, poţi să posezi oricare din celelalte calităţi căci oricum nu va conta.
Salut.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

De ce Slayer? Îţi simţi "cojonesurile" afectate dacă-i mai 'naltă decât tine?!
În fine, atitudinile astea sunt scuzabile până la... să zicem 20 de ani. După aia... nu!
Salut.

| Ingerash a răspuns:

Daa! cel putin mie imi plac baietii inalti...
Te pwpa czyupy

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Depinde si dupa gusturile fetelor la baieti unelor fete le plac baieti mai scunzi ca ele sau cat ele sau chiar mai ialti asa cum esti tuwinking

| BoBBy a răspuns:

Eu am 1. 88 laughing 17 ani

| Dmonik a răspuns:

Fetelor/femeilor le plac barbatii inteligenti, cu simtul umorului, educati sau cum mai vrei tu. Inaltimea n-are legatura ce ce am enumetarat mai sus.
Daca vreuna se trezeste sa spuna altceva, da-i stupid, ca altfel le dau eu si le si fac si "de doi lei".

| Dmonik a răspuns:

@SlaYeR, sa stii ca daca ea e mai inalta, inaltimea nu-ti garanteaza ca te protejeaza. Si nici invers, in cazul in care el e mai inalt.
Poti fi protector si daca ai 11 ani si 1. 56m.

| SlaYeR92 a răspuns:

Scuzele mele, dar nu stiu cum v-ati simti voi ca baieti sa va suiti cu scara ca s-o pupati pe prietena voastra. eu unul n-as suporta sa merg pe strada cu o fata mai inalta ca mine, indiferent cine ar fi!

eu trebuie sa fiu cel care o protejeaza, nu ea pe mine!

| SlaYeR92 a răspuns:

@kongeriket: probabil este un fix de-al meu.
Oricum, desi nu sunt f. inalt (1. 78), sunt mai inalt decat majoritatea fetelor.

| SlaYeR92 a răspuns:

E vorba de estetic aici. In fine. Cum am mai zis, probabil e un fix de-al meu.

| nobody_1518 a răspuns:

Bunakiss
da, de ce nu? fetelor nu le plac baietii mai scunzi decat ele
pakiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine inaltimea ideala la un baiat e 1, 90 si la fata 1, 80winking

| Katerina_2426 a răspuns:

Da. Dar prin inalt eu nu inteleg 1. 80laughing asta e average. Prin inalt eu inteleg peste 1. 85.