| WeAreSmart a întrebat:

Fetelor le plac baietii seriosi sau veseli?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Le plac baietii prosti, daca le placeau oamenii glumeti si intregi la cap cei care ziceau in TPU ca femeile sant panarame si ca au fost inselati, etc. aveau o relatie frumoasa si serioasa.

| Alexandru0007 a răspuns:

Pai veseli de obicei.dar ideal ar fi ambele combinate.

| AR1373 a răspuns:

Un baiat ar trebui sa stie cand sa fie serios, dar o fata apreciaza baietii care le fac sa rada la orice ora din zi si care nu le transmit starea lor proasta cand sunt suparati.

| neutrino a răspuns:

Da, dar nu prea seriosi si nici sa fie bufoni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Combinatia celor doua caracteristici ar fi ideala.
Nu ne plac bufonii(tot timpul vorbeste numai in gluma) si cand colo nu stie sa-si rezolve problemele personale...nu stie numai sa glumeasca.
Dar nici sa fie prea serios(adica sa nu stie face o gluma-sa fie ''incuiat'')
Trebui NEAPARAT sa fie ECHILIBRATI.

| MiruD a răspuns:

O combinatie intre cele doua e bestiala.winking

| Madayna a răspuns:

Baietii veseli

| Peaches a răspuns:

Depinde ce fel de fete... De exemplu, fetelor ca mine (adica decente) le plac baietii seriosi, carora le pasa cu adevarat de viata lor, dar totusi amuzanti, cu simtul umorului.
Despre celelalte fete, nu cred ca mai e nevoie sa iti spun, cauta golani cu lanturi de "haur" la gat si cu "Mertzane"... Mi-e si sila sa mai vorbesc...
Sper ca asta ajuta! Have funwinking Fundita?

~Roxetta

Răspuns utilizator avertizat
| VampireBlood a răspuns:

Unei fete nu-i place un băiat care să nu schiţeze nici măcar un zâmbet atunci când e cazul, să fie prea serios. Depinde de fiecare situaţie.

| fuckeveryone a răspuns:

Pai depinde de situatie. Adica mie imi plac baietii care ma fac sa zambesc, dar atunci cand e vorba de ceva mai serios, mi se pare normal sa stie sa trateze situatia ca atare.

| didii5 a răspuns:

Asa intre ele, e mai bine!

| SierraTomphson a răspuns:

Veseli happy

| AdelaD a răspuns:

Sa fie amuzanti, dar seriosi cand este nevoie! Fetelor le plac baietii atenti, baietii care le fac mereu sa zambesca, indiferent daca nu au dispozititia necesara pentru a face asta, baietii trebuie sa fie seriosi in anumite situatii! Deci trebuie sa aiba din fiecare!batting eyelashes

| justemoi03 a răspuns:

O combinatie intre cele doua ar fi minunata! Nimic nu e mai atragator decat un baiat carismatic, cu simtul umorului, dar totul cu o limita, in unele momente, seriozitatea este necesara.