| Heys a întrebat:

Fetelor le place ca un baiat sa poarte mai mult blugi cu bretele dacat cai calssici?

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Cei clasici in niciun caz pentru ca arata naspa mai ales daca b are si picioare urate

| lolly a răspuns:

Iack cu bretele HUUU parca suna a antic. nu purta asa ceva Never.

| Anet a răspuns:

Sincer mie imi plac baietii in blugi, insa atata timp cat ii avantajeaza si nu mai conteaza daca au bretele sau nu, important e sa arate bine pe baiatul respectiv tongue

| R_8074 a răspuns:

Depinde daca iti sta bine sau nu.

| Heys explică:

LOl baiete nu bretele din astea care le tragi peste umarrolling on the floor