| Heys a întrebat:

Fetelor le pac mai mut blugi sipli sau cei cu bretele la baieti?

7 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Depinde si de restul tinutei...

| Timmotey a răspuns:

Mie ca fata imi plac pantalonii mai mulati si colorati fara bretele

| andru8700 a răspuns:

Daca iti iei blugi cu bretele esti mai deosebita decat restul,cand l-am cunoscut pe actualul meu prieten purtam blugi cu bretele, si asta i-a placut, dar fiecare cu gusturile lui.Intotdeauna cand porti bretele iesi in evidenta intr-un mod placut, esti mai speciala decat restul fetelor, baietilor le plac blubii cu bretele

| Heys explică:

Eu ma referam daca fetelor le plac blugii cu bretele la baietilaughing

| Marius21George a răspuns:

Depinde de circumstante...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac acele bretele love struck, mai ales daca e vorba si de un pantalon colorat, gen rosu happy.
Mie nu imi plac baietii care sunt slabanogi si poarta blugi cu vreo 5 marimi mai mari sau acei blugi evazati care dupa parerea mea sunt oribili blushing. Prefer baietii cu blugi skinny.

| ralucaizabella a răspuns:

Mie una imi plac blugii mai simplii