| BossMan a întrebat:

Intrebarea asta e pentru fete. cum v-ar place fetelor un baiat: cum sa se imbrace, cum sa se poarte, cum sa vorbeasca, cum sa va invita la o intalnire, sa fie romantic, sa fie golan, sa fie etc, ganditi-va,
fundita+vot

Răspuns Câştigător
| TheLocaKid a răspuns:

Ohh :X ce intrebare tare kiss. Pai eu, as putea spune ca am iubitul perfect :X :X :X. Se imbraca cu blugi stramti ( nu imi pasa deloc de zvonurile rautacioase ca cica` astia care poarta skiny jeans inseamna ca is gay.NU E ADEVARAT :-J ) tricouri, uneori largi, uneori stramte si e lege sa nu aiba nici un model pe ele ( asa zice el :X :]] ) Tenisi, adidasi, Converse happy. Are mare grija cum arata. Aaa' si are creasta uneori, si uneori parul` lui Justin Bleagar laughing. Se poarte super :X:X Uneori chiar se intrece pe el ca sa ma impresioneze laughing. Ma tine de mana, ne sarutam mai mereu, ma ia in spate, ne fugarim, si avem mult fun impreuna :X, mergem in cluburi impreuna, si chestii big grin Stie cum sa se compoarte cu mine si stie sa ma faca sa zambesc cand sunt suparata. :X :X Nu prea imi plac baietii romantici, asa ca el nu e genu` ala. el e mai golan. :X golanashu` meu :X. Odata s`a imbatat cu baietii la un party, si, in loc sa se duca acasa la el, a venit la mine laughing. Noroc ca nu erau ai mei acasa rolling on the floor))). Nu ca nu ar sti despre relatia noastra dar cu siguranta` n.ar fi fost de acord sa doarma cu mine. Atunci a fost foartee tare :X :X a fost noaptea noastra. funda?batting eyelashes.

8 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Sa se imbrace ca baieti (nu imi plac tricourile roz blugi stamti ) sa fie amuzantlaughing si sa nu fie romantic

| euI a răspuns:

Sa aiba cat de putin din toate cel mai bine...deci sa arate binisor daca nu bine sa nu iti fie rusine cu el cand mergi pe strada,sa fie romantic dar in acelasi timp si puntin mai rau asa sa te simti protejata, sa se imbrace bine:d, sa fie destept sa nu-ti fie rusine cand deschide gura.

| Je_1276 a răspuns:

Mie mi-ar placea sa fie genu` Bad Boy.Si,mi-ar placea ca parul sa il aibe in stil emo.Si la intalnire nu vreau sa`mi aduca cadouri sau din`astea. Vreau sa fie natural, si romantic numai cand e cazu`

| Nolkyz a răspuns:

Romantic dar si putin bad boy in acelasi timp. sensibil si puternic in acelasi timp, putin ironic, poate si putin arogantlaughing (mai rar sa iti placa asa ceva). daca se poate cu pleata si mai binehee hee... aa si nu imi plac lachiosii, pupincuristii si astia cu de-al de "puiutul meu, pisicuta mea :X:X:X, iubirea mea, dragostea mea, viata mea"

| AG a răspuns:

Buna,
Cum sa se imbrace.hmmm am o boala cu tipii in costumlaughing. In fine, sa fie romantic, sa stie sa se poarte, sa fie amuzant, inteligent si cu un simt al umorului dezvoltat. Sa NU fie golan sau "bad boy", putin narcisist[urasc persoanele care isi plang de mila], sa fie putin mai nebun, sa aiba idei iesite din comun, nu sa fie ca restul. A si sa aiba un zambest frumosbig grin

| MalinaH a răspuns:

Un tricou sau o camasa si o pereche de blugi sunt OK, sa nu fie nesimtiti adica sa se dea mare, sa se i-a de alti fara motiv, si mai ales cel mai imp. sa nu fie cocalar happy urasc romantismul happy nu stiu de ce dar pur si simplu il urasc (poate si de ce sunt mai baietoasa happy )

| Elena010 a răspuns:

Sa fie inteligent si matur in primul rand. Acum mai rar gasesti asa ceva, din pacate sad. Aspectul fizic nu conteaza prea mult, dar sa nu fie nici vreo sperietoare laughing Sa stie cum sa se poarte, sa fie romantic.happy
Mai pe scurt sa NU fie cocalar!

| YukiLove a răspuns:

Ce ar trebui sa poarte? Hmmm?
Stiu: un zambet happy in rest nu conteaza.
Cum ar trebui sa fie?
...simpatic, romantic, dar si rau, dar cel mai important ar trebui sa ma iubeasca love struck doar pe mine.
Cum sa-mi vorbeasca?
Cred ca... Nu conteaza atata timp cat e sincer.
Iar restul sunt detalii nesemnificativa.