| Dominicc a întrebat:

Fetelor, preferati baietii cu buze mai subtiri sau cei cu buze mai "carnoase"? puteti spune si de ce?

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca imi place o persoana, imi place cu totul!

| Bacemi a răspuns:

Prefer sa existe o fata pe care sa o pot saruta. Atat conteaza.

| zuzu a răspuns:

Euuu...
ii prefer pe cei cu buze mai groaselove struckhappy
sa am ce sa musclaughing devil

| Cristyn a răspuns:

Atunci cand iti place cineva nu conteaza ca are buzele carnoase sau subtiri, acest aspect nu conteaza din pct.meu de vedere.

| mario a răspuns:

Atata timp cat ai maciuca mare si dai bine.mai putin conteaza restulwinking

| friday a răspuns:

Preferam baietii cu o faţă draguta.

| JustMeAndThisFuckingWorld a răspuns:

Prefer la baieti buzele mai groase, dar intamplarea face ca sunt cu un baiat cu buze subtiri.deci se pare ca nu conteaza ce buze are cat timp il iub:X

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Cu buze mai subtiri, sau ( si ) sunt frumoase si cele mai "carnoase"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer baietii cu buze mai groase