| RAY a întrebat:

Fetelor sincer cat de usor oferiti sex unui barbat necunoscut? chiar e nevoie de o relatie mereu?

27 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu am cum sa fac sex cu un barbat necunoscut.Trebuie sa fie macar prieten cu benefici

| RAY explică (pentru Freya1):

Ai avut asa ceva vreodata?

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Da da am tot ramas impreuna pana la urma big grin

| alina2k18 a răspuns:

Barbat necunoscut?
Doar alea de meserie laughing ofera asa ceva laughing si alea cer baniwinking si sunt cum suntwinking
De la barbat necunoscut la relatie e cale lunga laughing) oricum.

| RAY explică (pentru alina2k18):

Tu dupa cat timp te oferi sexual?

| alina2k18 a răspuns (pentru RAY):

Depinde de cand il cunosc si cate avem in comun [ incluzand pe plan sexual ].
Si sexual nu complet din primawinking intai sa imi dea niste... si dupa vad daca merita efortuwinking for morewinking

| RAY explică (pentru alina2k18):

Nu oferi sex usor de teama de a nu fi numita curva?

| alina2k18 a răspuns (pentru RAY):

LOL
Numita de cine?
Teama de ''boale'' mai mult laughing) actually.

| RAY explică (pentru alina2k18):

Pur simplu nu faci faci usor? incerc sa inteleg de ce fetele cauta mereu relatii cand vine vorba de sex

| alina2k18 a răspuns (pentru RAY):

Nu caut relatie laughing
Niste limbi le accept oricumwinking anytimewinking

| RAY explică (pentru alina2k18):

Ai suferit din iubire?

| alina2k18 a răspuns (pentru RAY):

Nu.
Nu am timp de asa ceva acum, am altele pe capwinking

| RAY explică (pentru alina2k18):

Daca ai accepta pe oricine sa isi de a limbii nu te ai lasa sa fi penetrata?

| alina2k18 a răspuns (pentru RAY):

NU oricine ce dracu laughing
Da exact, prefer limbile mai multwinking

| RAY explică (pentru alina2k18):

Tu ai o obsesie cu limbile alina, desi singura ai recunoscut ca de un an nu ai mai primit

| alina2k18 a răspuns (pentru RAY):

Pai de aia am obsesie acum bosswinking

| RAY explică (pentru alina2k18):

Care este barbatul care te ar putea satisface? cam ce preferi tu?

| alina2k18 a răspuns (pentru RAY):

RAY, imi faci interviu sau te plictisesti grav azi more than usually? laughing)

| RAY explică (pentru alina2k18):

Credeam ca esti mai deschisa in fine

| Alex1992buc a răspuns (pentru alina2k18):

Poate rezolvam daca doresti.

| Emma30555 a răspuns:

Femeile vor sa se simtă cucerite mereu. E greu sa accepti asa simplu pe cineva dacă nu te curtează, nu se străduie. Fetele au nevoie sa fie admirate. Accepta uneori și relații cu beneficii dar cumva e sub demnitatea noastră înțelegi? Ori e de la educație ori asa este instinctul. Bărbatul sa fie vânător femeia sa se lase cucerita. Se poate relație cu beneficii dar depinde cum se pune problema ca să nu intervină orgoliul sau sa nu se simtă unul din ei jigniți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Depinde de fata sa sti.Si eu am oferit sex barbatilor necunoscuti sau ii stiam de o zi.Succes!

| YellowAngel a răspuns:

Sincer mie nu prea imi place.

| RAY explică (pentru YellowAngel):

Nu isi place sexul?

| YellowAngel a răspuns (pentru RAY):

Nu imi place sa o fac cu un baiat pe care nu il cunosc.

| RAY explică (pentru YellowAngel):

Te am inteles, doar daca ai o relatie nu?

| Rux2000 a răspuns:

Cunosc fete care se... cu baieti cu care is prieteni gen amici si una are vreo 15 ani una vrea 17 si is SPARTE. EU UNA NU CRED CA AŞ PUTEA NU MA TENTAT NICIODATĂ