| RAY a întrebat:

Fetelor ati facut vreodata sex cu un necunoscut fara vreun folos material sau fara sa va promita o relatie?

Răspuns Câştigător
| Dianamsr a răspuns:

Conteaza atractia fizica, pana la urma despre asta e vorba la prima vedere.

16 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Mai sunt cele ce vor sa se razbune pe fosti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Gasit pe net? Conteaza mult fizicul in alegere?

| Dandinelle a răspuns:

Se-ntampla mai des decat crezi. Multe fete care sunt pe dating apps cam asta fac. Nu vor ceva stabil, vor doar "o noapte de amor". Motivele sunt numeroase de ex: au suferit prea mult si nu vor o relatie, vor doar detensionarea sexuala, vor doar sa se distreze fara sa se lege la cap, for ceva rapid si clar, sunt care de abia au iesit din relatii si nu vor inca una.

| RAY explică (pentru Dandinelle):

Dar trebuie si sa fie atrase de tine sexual, nu?

| Dandinelle a răspuns (pentru RAY):

Da, sau sa ai un "je ne sais quoi"

| RAY explică (pentru Dandinelle):

Wie bitte?

| Dandinelle a răspuns (pentru RAY):

Există femei care sunt atrase de un anumit lucru la un bărbat, dacă persoana aia are "lucrul ala" atunci fizicul nu mai intra in discutie atat de mult. big grin
Es gibt Frauen, die sich von einer bestimmten Sache bei einem Mann angezogen fühlen. Wenn sie das feststellen, ist das Körperliche in der Diskussion nicht so

| RAY explică (pentru Dandinelle):

Sa nu te superi, tu ai face sex cu mine daca nu te-as atrage?

| Dandinelle a răspuns (pentru RAY):

Daca nu ai avea je ne sais quoi-ul pe care-l caut eu intr-un barbat (si asta n-are legatura cu fizicul pentru mine) atunci nu. Daca ai chestia aia pe care o caut eu intr-un barbat da. vreau sa punctez ca nu totul tine de fizic, daca as fi o adolescenta care vrea sa descopere, atunci da, ar tine de fizic, dar ca femeie stiu ce vreau si stiu ce pot gasi, si stiu ca nu totul tine de fizic, atunci stiu la ce sa ma uit. Si atunci e: comportament, felul de a gandi etc.

| RAY explică (pentru Dandinelle):

Te inteleg

| Ely1234567 a răspuns:

Nu și nici nu as face

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Nunu, si nici nu as face o... daca m ar fi tentat asta mai bine faceam si un ban totusi laughing)

| Dianamsr a răspuns:

Pai nu, as face asta pentru feeling. Nu ai nevoie de material sau de promisiuni ca sa ai o experienta de neiutat. Lumea e inchisa la minte in in Ro. Putini sunt oamenii care stiu sa ofere senzatii.

| RAY explică (pentru Dianamsr):

Si tu esti deschisa?

| Quazar a răspuns (pentru Dianamsr):

La prima vedere care din punctul meu de vedere, nu valoreaza nici 2 bani

| Dianamsr a răspuns (pentru RAY):

Conteaza atractia fizica, pana la urma despre asta e vorba la prima vedere.