| croowlymi a întrebat:

Fetelor spune-ti`mi cateva caracteristici la care puneti accent la un baiat.
As vrea sa stiu in special cum va plac baietii...cu muschi sau fara!?

8 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Fiecare este special si are ceva aparte...eu una mi-as dori un baiat care sa arate bine nici cine stie ce dar nici sa fie un dela cu fata buna de spat borcanelelaughingim doresc sa fie educat politicos sa stie ceva si sa ma iubeasca sa aiba sentimente sincere si sa fie sensibil si romantic...eu cand sunt indragostita pentru mine tot ce tine de el este perfect dar de fiecare data im dau seama ca nu este asasad

| justmeesb a răspuns:

Mie personal nu-mi place tipii aia super gelati si su tricouri mulate pe el de parca stau sa crape. Iar acceia umflati pana la limita ridicolului cu tot felul de steroizi si mai stiu ce imi provoaca repulsie, nu e nimic deplasat sa ai grija de tine dar ceea ce e exagerat e prea mult. Prefer sa nu aibe muschi dar sa am ce vb cu el, sa fie deschis, sa vad ca stie sa se poarte, sa fie amabil, etc.

| MMadalina a răspuns:

Indiferent daca are muschi sau nu ...Insa trebuie sa fie :
1) Politicos
2)Inteligent( sa am ce sa discut cu el)
3)Sa aiba simtul umorului
4)Sa fie sincer
5) Sa ma iubeasca ( daca e iubitul meulaughing )
Mmm, ar fi mai multe insa acestea sunt ceel mai importante.

O zi buna!

| LifTwist a răspuns:

Fara muschi, normal... parerea mea'

| valentinalina a răspuns:

Pai p mine nu ma int muschi p mine ma int fantza dar bine nici prea slab ca daca mergem undeva in sat si vin unii sa ma **** ce dracu nu trebuie sa ma aperelaughinglaughing)))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara, dar sa fie...nu stiu sa ma inteleaga sa putem discuta! sa pot spune ca m-am indragostit cu adevarat love struck

| lifeislife a răspuns:

Fara muschi adica sa fie normal sa aiba freza gen rock si pierce

| Xanndra a răspuns:

Cred ca nu muschii fac un baiat tongue ...Adica sunt baieti foaaaaarte draguti fara muschi:p Ei bine nu stiu carei fete nu-i i-ar placea un iubit cu muschi:-> Sa recunoastem :X