| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor! spuneti-mi cat ar trebui sa reziste un baiat ca sa va multumeascatongue? Voi cat rezistatihee hee?

7 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Si daca as avea tot nu ar conta Mr bosEtongue

| zayidee a răspuns:

Stii cum se spune calitatea conteaza, nu cantitatea. conteaza foarte mult preludiul, ambientul, comportamentul partenerului. degeaba se agita 2 ore daca nu te atinge unde trebuie, as putea spune ca devine plictisitor. sexul nu inseamna doar sa o bagi si sa o scoti.

| bOse a răspuns:

Băi ăsta, ai 13 ani.

| resp3ct a răspuns:

Poti sa rezisti si 3 ore ca daca doar 'o bagi si o scoti' nu faci nimichappy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.nu ma intereseaza atat de mult cat rezista, pe cat ma intereseaza atentia lui, felul in care se poarta, cat este de tandru.love struck nu imi plac lucrurile pe fuga.happyRezist atat cat trebuiehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aici nu se mai aplica vorba aia "cel destept cedeaza primul" happy depinde acum de experienta cred, poate sa te termine in cateva secunde, iar la fel de bine poti sa faci si tu daca ai ceva in cap decat filme porno gen hard happy cu muta tandrete ajungi departe tongue

| hotzZu a răspuns:

Pentru ghinioniste 5 mintongue, pentru nesatule 5 zile laughing