| bboobb99 a întrebat:

Fetelor sunt un baiat care nu stie ce s-a mai faca cu prietena lui.Nu vrea s-a faca sex oral. Cu toate ca ea imi cere sa-i fac asta tot timpul.Cum as putea s-a o fac sa inteleaga ca si mie imi place sexul oral?

Răspuns Câştigător
| buburuzAndreea a răspuns:

Ce tampenie! Iti cere tie sa ii faci, tu o faci pe ea fericita, dar cand vine vorba de placerea ta, se face ca ploua? Pai nu e corect deloc. As fi fost de acord daca tu nu i-ai fi facut ei, avea dreptul sa refuze. Dar tinand cont ca iti tot cere tie sa-i faci sex oral chiar daca ea nu planuieste sa-ti faca tie, mi se pare o dovada clara de egoism. Poate nu e corect ce spun, ca suna ca si cand partenerii ar face asta la schimb, ca la piata, imi dai, iti dau. E adevarat ca este o dovada de iubire, ceva ce faci doar pentru placerea partenerului, dar sa fim realisti, corect este ca daca cel de langa noi face tot ce-i sta in putinta sa ne faca fericiti, atunci si noi sa ne dam silinta sa facem asta. E vorba de respect.

Incearca sa vorbesti cu ea, sa o ajuti sa se informeze. Daca nu ai prea multe cunostinte despre ceva ti se pare tabu si respingi din start ideea. Explica-i ca nu vrei ca ea sa se simta prost atunci cand o face, dar ca ai aprecia foarte mult daca ar incerca macar. Sa faci baitza bine inainte, sa fie proaspat campul muncii.hee hee Dar in niciun caz nu o forta, trebuie sa fie decizia ei.

Daca nu intelege deloc si nu vrea sa faca asta pentru tine, atunci ori gasiti o alta posibilitate de a-ti oferi si tie placere (cu manutza, stiu eu cum?) ori incetezi si tu sa-i mai faci ei sex oral. Mie asa mi se pare corect.

8 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Egoista!

| Babushka a răspuns:

Eu in locul tau nu i-asi mai face nu e corect dc ii faci?! trebuie sa stii sa obti ce vrei in viata ii zici pur si simplu k nu ii mai faci si gata!

| alinaandrei a răspuns:

1)poate nu e pregatita pentru asa ceva 2)poate nu te iubeste cu adevarat 3)poate ca o presezi prea mult si ii este frica... daca nu e pregatita nu ai ce face.chestia asta trebuie sa o simti sa iubesti cu adevarat poate acea persoana zic eu...nu? ca sa faci asa ceva

| just4fun_8801 a răspuns:

Arata-i cine e barbatul! eu as fi zburat-o in secunda doi pe geam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum s-o faci sa inteleaga. daca nu a inteles pana acum nu va intelege nici de acum inainte. Dragoste cu sila nu se poate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sant prezervative cu arome. le puteti folosi daca nu poate direct cu un prezervativ nu mai trebuie sa fie o problema.si incet incet il veti pierde pe parcurs si cu o igiena adecvata ...si mai e ceva. spune-i ca esti mai curat pe penis decat pe maini. el sta bine mersi in chilot curat, spalat pe cand cu mainile umbli peste tot si nu te speli chiar mereu ca doar nu stai in apa ca rata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca pur si simplu ar trebui sa ii spui chestia asta. Daca te iubeste cu adevarat o va face.Mai ales ca si tu ii faci ei. Vorbeste cu ea, e cel mai bine.happy. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca prietena ta e cam egoista o data ce te pune mereu sa-i faci si ea nu-ti intoarce serviciul. Eu una sunt fata si nu pot sa fac si nu am facut-o niciodata, dar nici n-am cerut-o, tocmai ca stiu ca nu pot intoarce acest serviciu, asa ca... ea cred ca se gandeste numai la ea