| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor sunteti pro sau contra sexului oral?

19 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Eu sunt pro happy
Adica nu mi se pare ceva iesit din comun, e mai degraba chiar util pentru a-ti cunoaste mai bine partenerul, dar in acelasi timp si placut.
E indicat ca macar in primul an de relatie, sa faci sex oral si apoi trece`ti mai departe.
Eu mi-am inceput viata sexuala cu prietenul meu dar sincer iti spun, ca de atunci face numai sex oral.Ne simtit mai ok asawinking

| Farcas a răspuns:

@TheMihutz
Ce raspuns inteligenthee hee

| madalicious a răspuns:

Mi se pare un lucru absolut normal. Cred ca ai vazut si u cat de des fac americancele sex oral. laughing

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Pro- atata timp cat amandoura le place si poate ajunge mai repede la orgasm e super.Insa numai ca amandoi sa fie de acord

| Anecherry a răspuns:

Pro

| nicol20 a răspuns:

Eu sunt contra si nu imi place nici cum suna sex oral fac doar curvele cand mergi la ele si i se cere sa faca tot tacamul eu nu as face asa ceva ar insemna sa imi calc demintatea si onoare de femeie in picioare

| VodkaCoca a răspuns:

Atata timp cat e o relatie stabila, cele 2 persoane se iubesc de ce nu? Eu recunosc, imi place sa mi se faca dar sa si fac normal sa ne simtim amandoi bine, am facut chestiile astea cu fostul meu care am stat 2 ani si 6 luni happy

| Sოﺁℓε a răspuns:

Contra

| Sოﺁℓε a răspuns:

Nu fiti nesimtiti chiar daca am zis contra e decizia mea si a celorlarti cei ce au zis contra. cei cu pro treaba lui mie nu mi-ar placea in acest moment dar poate pe viitor cand o sa fiu muult mai mare cine stie desi sunt sg ca nu papapa

| vykkusor a răspuns:

Contra

| Shinen a răspuns:

Contra

| doc a răspuns:

Cele care zic contra e vrajeala...nu exista fata sau baiat care sa nu-i placa sa i se faca oral.
Catta interzis in biblie e si sexul inainte de casatorie si totusi il faci. hai ma lasati balivernele astea cum ca e pacat cas numai prostii

| TheMihutz a răspuns:

Atatea minciuni in astea care zic contra...cred ca faceti dublu decat fetele care zic pro happy

| xuanbou a răspuns:

Contra, este interzis in Biblie sa practici asa ceva happy

| xuanbou a răspuns:

@doc, brother daca tu ai facut-o, invata-i pe altii sa n-o facawinking vei face un bine

| danutza91 a răspuns:

Contra as face asa ceva doar din nebunie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sex oral fac doar curvele?
mi se pare o prostie, daca unora le place... odata si odata si cei care zic ca sunt contra o sa ajunga sa o faca...
mi-e sincer nu imi place sa fac dar asta nu inseamna ca sunt contra

| basicinstinct a răspuns:

Doamne fetelor cat va inselati! Practic va mintitzi singure. Pun pariu ca majoritatea fetelor care au raspuns "Contra" la intrebare nu au mai mult de 17 ani. Stai linistite o sa ajungeti sa faceti si voi, daca nu stiati 9 din 10 femei din ziua de astazi fac sex oralwinking. si cand faci asta o faci ca o simti, iti iubesti partenerul si ii saruti fiecare particica din corp fara sa iti fie sila, Daca vreti sa fiti fericite oferiti si voi mai mult.Bafta