| kendall a întrebat:

Sunteti pro sau contra sexului oral?

21 răspunsuri:
| Yosifica a răspuns:

Eu nu sunt pro, e doar parerea mea, daca voua va place sa faci sex oral continuatismug

| Teodor555 a răspuns:

Contra

suntserios
| suntserios a răspuns:

Era o vorba care zicea "save a lollipop, suck a dick"

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Contra,un om serios nu ar face asa ceva.

| Stefaniaaaaaaaaaa1 a răspuns:

Daca tu si prietena/prietenul tau doriti asta, atunci pro!

| bObby123 a răspuns:

Si eu cu multimea. PRO laughing

| Azµre a răspuns:

Pro dar într-o relație stabilă de lungă durată.

| Pitzipoanca a răspuns (pentru Azµre):

Foarte corect, fratele meu Mielu.

| Brâncuşi a răspuns:

Pro...nu inteleg ce esti curios de raspunsurile noastre.

| LineGuide a răspuns:

Personal consider sexul oral inutil, el fiind doar o metoda de satisfactie a partenerului, ci nu o metoda de satisfactie reciproca.Sexul oral poate fi facut daca partenera nu te satisface indeajuns, si asta inseamna ca e naspa, deci draga fetelor, nu acordati sansa sa va spuna ca sunteti naspa, ci obligatii sa foloseasca penisul pentru ce a fost el facut, nu pentru fantezii erotice.

| Dizzyz a răspuns (pentru LineGuide):

Pai ca sa fie reciproca fac si ei un 69.Asa se satisfac reciproc.

Răspuns utilizator avertizat
| Andradutsa a răspuns:

Sunt PRO intr-o relatie bazata pe iubire si incredere.
sunt contra sexului oral in relatii de scurta durata si aventuri happy

| FreshFresh a răspuns:

Ti-ai facut contul de 3 zile si ai tabarat pe noi cu intrebari despre sex. Chiar ai atatea curiozitati? Si daca da, la ce te ajuta raspunsurile noastre in materie de sex?

Răspuns utilizator avertizat
| MaddieXwi a răspuns:

Pro. laughing

| Madeleine123 a răspuns:

Pro,100% pro!:X:X:X:X:X:X:X

| predator64 a răspuns:

Pro,chiar daca nu mi-a luat-o nimeni la un oral straight face

| Seme a răspuns:

Contra. Dupa parerea mea aceasta e o metoda de umilire a sexului feminim.