| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti pro sau contra sexului oral? Argumentati!

Răspuns Câştigător
| nicol20 a răspuns:

Eu sunt contra deoarece mi se pare cel mai josnic lucru ar insemna sa imi calc demintatea in picioare asa ceva fac doar femeile usuratice.

18 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

În principiu pro, în realitate nici pro nici contra.
Cu prietena mea, da.
Cu o fată cu care vreau doar împreunări carnale şi nu vreau să stau mult cu ea: nu.
Şi totuşi, sexul oral nu este ceva rău şi, zic eu, nici scârbos.
Depinde de pasiunea investită.

Succes.

identitate
| identitate a răspuns:

Pro.Argumente? De nedescris...
Sunt curios cat de demne se simt cele care nu-si "calca demnitatea in picioare" cum fac cele "usuratice", atunci cand iubitii/sotii lor fac sex oral cu altele.Se fac ca ploua ca sa nu-si pateze demnitatea?!big grin Asta daca chiar nu fac...

| zeeeeeex a răspuns:

Eu sunt PRO sexului oral. De ce?
1.Este foarte fain.
2. Dupa o anumita perioada in care cuplul face sex doar normal, fie ca a incercat toate pozitiile existente (in afara de cele care implica sexul oral) se plictisesc si trebuie sa experimenteze ceva nou.
3. Oralul din moment ce e facut sau primit, pe langa faptul ca e foarte fain, iti da o idee despre increderea care ti-o poarta partenerul respectiv partenera. Pentru ca normal o mai faci si fara sentimente dar oral mai rar (fara sentimente si incredere) parerea mea.
4.Traim in secolul 21 sa fim seriosi, trebuie sa fim Open Minded.

| zeeeeeex a răspuns:

Si @αηjеlιqυе sunt total de acord cu tine.

| Frogie a răspuns:

Pro daca ai o relatie stabila si daca iti cunosti indeajuns partenerul/partenera. Atata timp cat doua persoane ajung sa isi cunoasca trupurile si scapa de inhibitii si atata timp cat amandoi sunt de acord in ceea ce priveste sexul. e permis orice.

| Frogie a răspuns:

Nicole20, scuza-ma ca te contrazic, dar daca eu ii fac sex oral iubitului, sotului meu sau viceversa, inseamna ca sunt o femeie usoara? Daca fac lucrul asta, il fac din dragoste, cu pasiune pentru a-mi satisface iubitul si a fi la randul meu satisfacuta. Nu vad ce este asa josnic!

| i.love.me a răspuns:

Eu sunt contra deoarece mi se pare cel mai josnic lucru ar insemna sa imi calc demintatea in picioare asa ceva fac doar femeile usuratice.

| Silviu591 a răspuns:

Pro. daca iti iubesti partenera/partenerul normal ca da.nu ar trebui sa-ti fie scarba de nimic. nu`i asa?batting eyelashes

| eugem35 a răspuns:

Nicol 20 multe ca tine am intilnit si sa o vezi ce o sugea. da sunt de acord se jurau ca nu o suge si sa le fi vazut o mancau nu alta

| evoke a răspuns:

Eu sincer contra.
nu stiu mi se pare naspa si scarbosstraight face Uh sa faci ce faci pe acolo...si...nu zic ca poate o sa fiu avertizatastraight face
Sigur o sa am stupid la fel ca nicol20 dar sunt de aceeasi parere cu eatongue

| vyo a răspuns:

Contra.

| buburuzaucigasa a răspuns:

Pro atata timp cat oferi placere si ti se ofara in acest mod placere, dar doar in cazul unei relatii stabile nu unei aventuri de o noapte.

| bblock69 a răspuns:

Buna intrebare...
Pot sa raspund in felul urmator: Doraaa esti visul oricarui barbat din lumea asta!
Bravo tie: un raspuns scurt, sincer si la obiect!

| T30D0RA a răspuns:

Normal ca pro, pentru ca imi place.

| matadoru a răspuns:

Depinde de fata...))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

big grin pro. e fainbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nicol20, cati ani ai? Se pare ca traiesti pe alta lume.Mai devreme sau mai tarziu toata lumea ajunge sa faca sex oral, macar odata in viata.Sunt pro atunci cand o faci cu iubitul sau cu sotul si cand exista sentimente.Si mai exista 2 feluri de oameni:cei care fac sex oral si cei care nu recunosc! Tu din ce categorie faci parte, nicol20?

Răspuns utilizator avertizat