| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, v-ar deranja ca penisul iubitului sa fie putin stramb?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne ce intrebari pe TPU...
in fine nu cred.pentru ca nici fetele nu sunt perfectebig grintongue

8 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Eu nu cred ca este o asa problema fiecare om are complexe daca el te satisface si te exciti nu conteaza cum e. dar sa te protejezi mereu big grinwinking

| Atzumy98 a răspuns:

Pe mine nu mar deranja daca il iubesc poate sa il aiba si zimtat rolling on the floor

| Atzumy98 a răspuns:

Pe mine nu mar deranja daca il iubesc poate sa il aiba si albastru in dungi laughing

| Atzumy98 a răspuns:

Pe mine nu mar deranja daca il iubesc poate sa il aiba stramb, drept cu pete albastre, verde.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei uite ca pe fete nu le deranjeaza penisul iubitului tau.ba dimpotriva as putea zice.dar; baieti? pe voi v-ar deranja daca querty ar fi stramta? sau larga? haaaai nu fiti timizi.raspundeti.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu's timid, chiar deloc. Nu pot zice ca m-ar deranja daca ar fi larga, da ar fi putin ciudat, sa ai atat libertate unde ar trebui sa abia ai loc. Stramta ar fi tare, si odata ce so udat aluneca usor deci nu poti zice cai discomfort, si chiar e mai fain pentru ca misca pielea d epe ea si o excita mult mau usor, si e mai fain in boxeri stramti etc cand abia se vede tongue

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru anonim_4396):

Pana la urma esti fata sau baiat?tongue