| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, v-ar place sa lingeti picioarele iubitului iar el sa vi le linge pe ale voastre in acelasi timp in timpul actului sexual? Desigur, daca picioarele sunt frumoase si curate.
Va rog fara mistouri.

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu

| MinionDodo a răspuns:

Depinde de la om la om. Posibil ca iubitul/iubita sa nu iti impartaseasca fanteziile si sa pici de fraier/a. Fa-i apropouri in legatura cu asta si daca nu merge renunta, nu merita sa va certati sau sa va distantati pentru o prostie ca asta

| corbulalbrosu a răspuns:

Cu conditia ca piciorele sa nu fie crescute din c#r. rolling on the floor

| LoveSleep a răspuns:

Cu niște varice să contribuie la gust.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum poți să te **** și în același timp să faci asta? laughing