| XXXL a întrebat:

Fetelor, va place viloenta in timpul actului sexual, adica sa fiti lovite peste buci, muscate de sani si alte chestii? dar voua baieti, va place sa va muste iubita de umeri, sa va zgarie pe spate, sa va loveasca cu picioarele atunci cind o intepeniti bine de tot?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Eu prefer sa fac sex linistit nu salbatic fara zgarieturi si picioare. Poate sa ma muste de buza daca vrea sau de gat dar in rest nu.

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pe tine trebuia sa te cheme XXX si intrebarea s-o fi pus pe alt site!

| mdany a răspuns:

Sa ma muste de umeri? Poate vrea sa ramana fara dinti in guralaughingSi sa ma mai si zgarie pe spate,?! Hm.O ia direct smurdulaughing

| Larisa a răspuns:

laughingun pic de diversitate nu strica,dar ce scrii tu aici suna cam sado-masolaughingpoate in loc de lovituri niste mangaieri,si i loc de muscaturi niste saruturi tandre suna mai bine,se prespune ca faci dragste cu un om pe care il iubesti,si de care te leaga mult mai mul decat sexul,de de ce ai vrea sa=-l lovesti, musti, zgarii?

| anonim_5928 a răspuns:

Inafara de lovituirle peste fund ...nu imi place nimic(adica sa ma muste de sani sau sa ilo lovesc)imi plac palmele peste fund deoarece ma excitrata mai mult(dar pana intru punct, adica poate 3-4 palme dar mai nu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nepoate ma-nspaimanti! daca te aude fatuca din Romania ce vrei sa faci,sau a dat-o la intors? imi place sa te musc de fundulet, sa te leg de clanta usii si sa-ti dau drumul pe geaaaaam,dupa care sa strig in gura mare, fereaaaaaa baaaaaaaa, cade parasutaaaaa!