| DJSpook1 a întrebat:

Fetelor va plac baieti cu fund mare? Eu il am destul de mare, fete din clasa de la mine imi dau cu palma cateodata, si imi zic ca am un fund mare? Nu ma simt jenat ca am fund mare, fetelor va plac baieti cu fund bombam/mare?

Răspuns Câştigător
| Bigirl a răspuns:

Mie una mi se par sexy băieții cu fundul mare, decât fund aplatizat. În concluzie, poate, colegele tale sumt atrase de dosul tău. Be happy :-))

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fetelor va plac băietii cu portofelul mare? Asta era o întrebare de pus, fetele se uită la bani nu la fundul tau, ce sa faca cu el? Se scrie fund bombat nu bombam. Lasa fundul si arata le portofelul, bănuțul.

| Doub a răspuns:

Cui îi pasă de asta dacă are un abdomen din ăla fain?

| sofisis a răspuns:

Imi place daca e in armonie cu restul corpului.

| raluk27 a răspuns:

Daca întrebarea asta ar fi venit din partea unei fete, mai întelegeam.
Dar la baieti!? Frate, fundul e ultima chestie la care mă uit la un tip.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

In timp ce dansezi cu o fata si sunteti deja in momentul de varf al seductiei in care ea e deja atrasa de tine, o saruti sau ii pui mana pe sold, iar dupa aceste miscari tandre ii iei mainile si i le pui la tine pe fund, asa strong, brutal. E un act sexual care o va porni psihic emotional. Deci da, fetele sunt atrase de fundurile baietilor.