| Mirela_4453 a întrebat:

Ce fel de fete le plac baietilor? si ce fel de baieti le plac fetelor?

Răspuns Câştigător
| Sun life a răspuns:

Poi eu nu pot sa-ti spun si in locul celorlalte fete, dar iti spun ce cred eu.Deci baietilor de plac fetele care arata bine si isi expun cat mai multe la vedere.Sunt atrasi mai mult de aspectul fizic.Sunt si baietii care nu sunt asa. da foarte putini`laughing. Si cat despre fete. Mie imi plac baietii inteligentii, care stiu sa se comporte cu o fata, frumosi, aranjati.intr-un cuvant fat frumos.laughing da sunt realista ca nu prea sunt asa baietii. oricum imi plac baietii care stiu sa tina la mine si care sa ma pretuiasca asa cum sunt.aceasta este parerea mea.succes!

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia
nu e ceva batut in cuie happy

| Laura_2393 a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui, nu exista un gen anume de fata sau de baiat.

| Buburuzzza a răspuns:

Auzi? Am vazut ca cineva ti-a dat raspunsul dar am o intrebare::: De unde as putea sa pun si eu intrebari?

| oskar a răspuns:

Pai mie nu imi plac cele pitzi si cu gesturi... acum fiecare cu gustul lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm draga ce sa-ti zic...baietilor le plac fete cool, frumoase, destepte si modeste. Dar cand vine vb de baieti multe fete ii plac pentru frumusete, bogatie, masini sau pentru romantism... Sper ca ti-am fost de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca baietilor le plac fetele mai tupeiste...in general... iar fetelor depinde de persoana

| ireFUTABILx2x a răspuns:

Nu stie nimeni ce fete ii plac lu` "Gheorghe" si pe cine place "Maria".
Fiecare om are gusturi diferite.
Daca am avea toti aceleasi gusturi n-am mai fii oameni.