| IQOnly a întrebat:

la noi in clasa mai toti baietii pun mana pe fund fetelor sau chiar le dau usor cu palma! Fetelor le place asta sau nu?! ca intr-o zi le place in alta nu! si vreau sa stiu daca ele considera asta nesimtire sau le place!(as vrea raspuns numai de la fete)

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Depinde ce caracter au fetele. De cele mai multe ori fetele accepta aceste gesturi din partea unor baieti care sunt mai atractivi si simpatici, insa daca ar face asa ceva altcineva l-ar repezi imediat. Daca le palmuieste un baiat simpatic le place, daca le palmuieste alt baiat este nesimtire. De obicei asa stau lucrurile, dar mai sunt si alte cazuri cum ar fi ca accepta de obicei aceste gesturi, dar cateodata fiind mai nervoase, suparate nu le agreeaza. De obicei fetele mai serioase nu vor ca baietii sa faca gesturile astea in fata altora, iar pe cele baietoase nu le deranjeaza.

nony
| nony a răspuns:

Mai toti baietii? raised eyebrows Am inteles, si tu ai ramas singurul care nu ai incercat si ti-e frica ca se supara vreo gagica pe tine?
Stai linistit ca nu se supara, fac pe suparatele cateodata dar, nici o treaba.
Stai sa vezi cand o sa mai cresti si o sa intri prin baile liceelor, sa avezi acolo filme pornowinking

| viatadecacatt a răspuns:

Aolo nu e zi in care sa nu imi puna macar un baiat mana pe fundrolling on the floor
De obicei nu ma supar, le raspuns cu aceeasi moneda(la aia frumosi.) le pun si eu mana pe fund sau cate`o palma.

| Piscotel a răspuns:

Este o dovada de nesimtire.

| xtina a răspuns:

Tu ce crezi?
Evident ca nuuu!
Ce naiba sa se uite un baiat la curu` meu si sa zica:
Oau ce bun e astabig grin...sa-l ating sau nuthinking
Cand a indraznit sa-mi puna mana pe buca... fac scandal! deci nu glumesc! Trag palme si suturi pana`si invata lectialaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi depinde daca si mie imi place de baiatul respectiv... oricum, ce e mult strica si nici unei fete nu ii place sa fie tratata asa mereu deoarece poate fi catalogata,, usurica'' si nu i-ar placea...

| IuliaLy a răspuns:

Pay.eu am primit palme tari nu dale incet si ma durea fundu` nu stiu cat timp da ma rog eu nu le permit dar cand vad ca nu`s atenta hop cate`o palma dar dupa cand ii prind neatentii si eu cate`o palmalaughing