| ZoltanSzabo17 a întrebat:

Fetelor, vă plac băieții cu motociclete, motocicliști? În sensul că vi se pare mai interesant când vedeți un tip pe motocicletă?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ma interseaza accesoriile cu care se prezinta baiatul (masina ori motocicleta) ma lasa chiar rece, ma intereseaza ce are in cap, practic inteligenta lui, nu hainele sau masinutele.

| AlexandruBargu a răspuns:

Salut! Sunt baiat si am motocicleta si vreau sa iti spun ca fetelor le plac mai mult motociclistii.Am o iubita care ii place la nebunie motocicletele, la fel si alte prietene de-a ei.La fel si lui sora mea ii place (de 17 ani).Cu placere happy

| g4mma a răspuns (pentru AlexandruBargu):

Salut! La fete le place si mai multe baietii care stie sa vorbeste corect limbul romana. Cu placere happy