| lplostonyou a întrebat:

Fetelor va plac baietii misteriosi? si de ce? sau de ce nu?

Răspuns Câştigător
| Ale14me a răspuns:

Un baiat misterios... hmm... imi surade idea mie una mi-ar placea un baiat asa deoarece ar fi o adevarata provocare l-as vedea ca pe o persoana carea ii place sa fie descoperita; iar a descoperi pentru mine e cava care imi starneste enorm interesul. Nasol e ca e tipul ala de om de care trebuie sa te tii ceva vreme ca sa patrunzi sub zidul lui de aparare, trebuie sa ai rabdare si sa stii cum sa te comporti cu astfel de persoana. Iar eu cu astea ma descurc destul de bine; asa ca e bine venit in viata mea asa o persoana.

3 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

laughing ce intelegi tu prin misterios? isi pune pelerina si dispare in noapte? pe buletinul lui nu e trecuta nicio adresa? mi se pare amuzanta constructia "baiat misterios".
a, daca te referi mai rezervat in a da amanunte inutile, bineinteles. nu pot sa ascult pe cineva vorbind despre el mai mult de 2 minute pe ceas.

| pwp a răspuns:

Daaa love struck
imi place de vampirul Damon din T VD

| frisca a răspuns:

Clar mie imi placlaughingsunt draguti si timizi si maturi spre deosebire de altiilaughing