| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor! Va plac barbatii agresivi? Asa am citit intr-o carte...

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fetele nu stiu ce le atrage pentru ca atractia e un mister,bonus nici noi nu stim,in fapt nimeni nu stie e un mister total,plus ca nu toate fetele sunt la fel,nu poti generaliza, fiecare fata este diferita asa cum si noi suntem,femeile sunt complicate,complexe, o fata poate simti atractie la menstruatie fata de baiatul care arata ca o fetita iar la ovulatie sa simta atractie fata de un mascul masculin alfa, chestiile sunt bine documentate se stiu de pe vremea lui freud care apropo nu a recunoscut multe despre sexualitatea feminima, daca privim in evolutia omului observam ca femeile sunt programate genetic sa caute un mascul alfa, un bun vanator, normal ca era si agresiv aici vorbim de viata si moarte

| sofisis a răspuns:

Uhm....nu.Cel putin sa nu fie agresivi cu noi. Cu alti barbati nu ma intereseaza. Poate sa ii cafteasca. Mai bine sa ii bata el decat sa isi ia bataie.

| anonim_4396 explică (pentru sofisis):

Multumesc pentru sinceritate

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Mie nu.

| Pootiș a răspuns:

Normal.
Daca imi este permis sa citez un mare clasic in viata; "Femeia ne batuta e ca femeia ne ***; degeaba."