| Ruben94 a întrebat:

Fetelor, vă place când treceți pe lângă un băiat, acesta să miroasă a parfum, sau doar să fie curat, fără să se simtă miros de parfum?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Parfum, clar! Un baiat cu un parfum foarte fain si masculin devine de 3 ori mai atractiv pentru mine

| litere123 a răspuns:

Daca e curat, cu atat mai bine.Nicio fata nu ar dori sa treaca pe langa un baiat murdar, cu un miros oribil.Dar nu strica si putin parfum.Consider ca ofera un aspect mai placut!

| Athenaaa a răspuns:

Cu parfum

| Biancabianca2775490876557744 a răspuns:

Daca e curat si miroase a parfum e foarte ok, e mai drăguț