| AlinaValentina97 a întrebat:

Buna fetelor, stiti vreun parfum care sa miroasa numai a trandafir?

Răspuns Câştigător
| ThinkingAt a răspuns:

Știu câteva parfumuri care se apropie mult de mirosul autentic al trandafirilor, însa multe dintre ele au prețuri mai mari de 200 lei: Rose Absolue Annick Goutal (damă), Miss Charming Juliette Has A Gun (damă), Une Rose Frederic Malle (damă), Diva Rose de Emanuel Ungaro, Chloe Roses Eau de Parfum de Chloe, Love in Paris de Nina Ricci. Sunt parfumuri destul de iubite, însă nu au numai miros de trandafir, dar notele de vârf ale acestora sunt trandafirii.

O zi frumoasă. happy

1 răspuns:
| AncaMihai1988 a răspuns:

Poti alege din gama larga pe care o gasesti pe site-ul aoro.ro. Eu de acolo imi cumpar parfumuri si le gasesc mai ieftine.