| bibi_1591 a întrebat:

Fetelor va place sa fiti sarutate si mangaiate pe sani? Baietilor voi ce simtiti cand puneti mana pe sanii unei fete? fara mistouri

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Face parte din tandrețurile cuplului.
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Desigur ca imi place sa ma desmierdebig grin

E foarte placut si intimhappy

| Malvina24 a răspuns:

Imi place sa fiu mangaiata pe sani(doar de catre iubitul meu care e un scump)

| sasha a răspuns:

Godyx si la fete e tot aceeasi explicarie? laughing) hai ca glumesc. atunci cand pun mana pe sanii unei fete ideea e ca atunci o simtwinking

| Frogie a răspuns:

Omg da, ne place! b-) ce intrebare. raised eyebrows

| GdX a răspuns:

Explicatia stiintifica: Barbatii mangaie si saruta sanii partenerelor, datorita unei conexiuni intracerebrale care are legatura cu perioada cand erau mici si sugeau la sanul mamei. E ceva psihic nu ai sa vezi niciodata un barbat care sa nu puna mana sau sa sarute sanii.

| Bab a răspuns:

Este o senzatie care te face sa te simti ca esti numai a lui

| ralucagld a răspuns:

Sanii sunt zona erogena a unei femei. e inteles de la sine ca ne place sa fim mangaiate.si sarutate si mai multtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii refrenul ala" te joci cu tatili ca cu gutuitili, of"-Viorica din Clejani. Incearca si tu sa vezi ce simti, omule!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea ce spune ralucagld

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca baiat ma gandesc mai mult la placerea fetei, in mangaierea sanilor fata are mai multa placere, cel putin asa cred.

| Andreea_6250 a răspuns:

Esti Proasta