| anileda95 a întrebat:

vreau sa stiu ce trebuie sa fac in timpul preludiului. ce le place baietilor.de ex fetelor le place sa fiu sarutate mangaiate etc dar baietilor?

Răspuns Câştigător
| kirra886 a răspuns:

TE SFATUI SA-L MUSTI GENTIL DE sfarcuri.de ureche.pe gat si buza de jos...sarutal acolo jos.fa un sex oral frumos(joacate cu mina jos, atingel gentil.sarutal,inchipuieti ca este oo bomboana dulce), dupa asta o sa faceti un sex extraordinar! bafta

| anonim_4396 a răspuns (pentru kirra886):

Salut! am observat ca ai dat si in alte parti raspunsuri foarte competente lucrezi in domeniu sau esti foarte documentata?

| kirra886 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut,nu lucrez in domeniu,am doar experienta in domeniul dat,fac tantra si alte chestii care ajuta sa faci sex ore in sir si ca la carte,imi place sa invat fiindca vreau ca viitorul meu sot sa fie extramultumit de mine. Sunt doar atenta la placererile partenerului meu si invat, discut cu un prieten sexolog regulat, totul fac pentru autoperfectionare. Atat.)

| anonim_4396 a răspuns (pentru kirra886):

Daca esti atat de avizata cum pot gasi un mediu mai rapid de comunicare cu tine?

| kirra886 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scriemi mesaje aici pe sait.nu public ci in privat))daca ai intrebari, bafta

| anonim_4396 a răspuns (pentru kirra886):

Datorita setarilor care usnt in acest site, in momentul cand vreau sa iti trimit un private message primesc mesajul ca datorita statutului meu de junior nu iti pot trimite mesaje. De aceea cerusem o metoda mai rapida de comunicare, gen mail sau id messenger.

8 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Hmm ceea ca va facem si noi voua, asta vrem sa primim si noi, un sfat ar fi sa fi un pic salbatica gen : sa il musti subtil de buza, de gat, sa il zgarii usor pe spate, dar slow laughing mie unul imi plc!

| catalin188 a răspuns:

La baiet le place sa ise suga **** si cad face sex cu tine sa taci

| Patryck2012 a răspuns:

PreT.baietzilor cel mai des le plac sa le faci komplemente de genu:wow ce puternik esti sau ceva de genu ista si baietzilor le place sa se sarute numai ca nu fata pe ei, da ei pe fete! gaseste intotdeauna o tema pe care sa vb ca baietii cam greu o aleg.bafta si mult norocwinking