| mihaiii9 a întrebat:

Fetelor va place sexul oral? sau care il preferati mai mult

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Degeaba! de ce veniti aici cu vrajeli? orice fata odata tot incearca, nu neaparat din placere, ci din curiozitatewinking! si nu stiu daca e adevarat dar eu am auzit ca sunt fete care se excita cand fac sex oral la baiat!big grin

| mihaiii9 explică (pentru AlinaaAli):

Ai incercat?

| AlinaaAli a răspuns (pentru mihaiii9):

Da,am incercat! am prieten de 3 ani si ceva si cred ca nu m-ar crede nimeni daca as spune ca nici macar nu am incercat!winking

8 răspunsuri:
| iloveunicorns a răspuns:

Să răspund eu, in numele fetelor.
Unora li se pare gustos, si apetisant, altele il consideră greţos, şi toate felurile proaste, şi sincer să fiu, mie mi se pare o prostie, doar băiatul simte ceva frumos, pe când, fetele...
Şi apăi, băieţii la fete : am auzit că poţi da in cancer de gât.

| Korrawi a răspuns (pentru iloveunicorns):

Cancer in gat? laughing eram disparuti de mult ca specie daca ce spui tu este adevarat.

| iloveunicorns a răspuns (pentru Korrawi):

Ehh, aşa am auzit de pe site-uri, nu ştiu dacă e adevărat sau da, dar oricum, mie mi se pare scârbos şi mai sunt şi băiat happy.

| mihaiii9 explică (pentru Korrawi):

Ai dreptate dar ce sa faci sunt si copii care se baga in seama aiurea care nici nu stiu despre ce e vorba

| Korrawi a răspuns (pentru iloveunicorns):

Fiecare persoana are dreptul la parerea lui/ei si la alegerea lui/ei. Nu inseamna neaparat ca tututor le place si ca toata lumea ar trebui sa practice, mai ales persoanelor minore.

| mihaiii9 explică:

Mai vreau raspunsuri dau funda