| A0n1mUL a întrebat:

Fetelor var placea un baiat care sa va satisfaca oral in zona anala?

8 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

Nu,doamne fereste:-& yukkk

| Gabriella24 a răspuns:

Greeetoosss... Doamne!

| Raluucaa1229 a răspuns:

No way.:-J. oribilll!

| Love3 a răspuns:

Sau anal in zona oralawinkingwinkingwinking

| Ianna33 a răspuns:

Cainii da, se ling in c*r. straight face

| Ciucii5 a răspuns:

Baa ma lasiilaughing...mai multe cartii simai putine filme!puppy dog eyes

| Creionelroz777 a răspuns:

Si dupa aceea cine l-ar mai saruta? Anusul este plina de microbi si bacterii si nu este recomandat sa ai parte de un oral tocmai in zona aceea. NU, nu mi-ar place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca zona respectiva nu este "dotata" cu terminatii nervoase la fel de sensibile ca in zona genitala sau buze, e cam inutil eforul de a face oral.