| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor! Voua v-ar placea ca un baiat sa va fac sex oral? chiar daca nu sunteti asa atrase de sex.Ma refer, oricarei fete i-ar placea asta desi nu stie cum e.

10 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Da tu de unde stii ce le place femeilor?¨Nu atrase de sex, da vor sex oral...¨si ala e tot sex!

| zxzx a răspuns:

Nu stiu fetelor, dar femeilor sigur le place.

Răspuns utilizator avertizat
| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns:

Daca tie iti place ca o fata sa iti faca acelasi lucru gandeste-te ca sigur si ei i-ar place!

Răspuns utilizator avertizat
| DoarSaAjut a răspuns:

Mie una nu mi-ar placea decat daca ar face-o intr-o atmosfera romantica, nu ca un animal care baga limba aia si degetul asa adanc sa imi dau drumul practic pe el, de draci.hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| DoarSaAjut a răspuns (pentru devil2279):

Ehh, cred ca lui i-ar conveni mai mult acolo decat pe el rolling on the floor.

Răspuns utilizator avertizat