| TheDarkOfYourDreams a întrebat:

Fetelor,vi-ar placea sa intalniti un baiat pe internet si apoi sa va intalniti si in viata reala? V-ai gandit vreodata ca baiatul inimii voastre ar putea fi pe net cautand si el pperechea potrivita? [atentie,nu cer id-ul nimanui, e doar o curiozitate].

6 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Eu m-am intalnit cu un baiat pe care l-am cunoscut pe internet.
Si chiar am mers la intalnire fara teama ca as putea pati ceva.
Am comunicat vreo 4 luni,apoi ne-am intalnit.
Insa,am fost norocoasa. Puteam foarte bine sa dau de cine stie ce traficant de carne vie laughing sau mai stiu eu ce.
Trebuie sa ai mare grija cu lumea virtuala.
Pe net oricine, poate fi orice!
Deci, mare grija!
Succes!
Si nu stiu daca m-am gandit ca baiatul visurilor mele e pe net, cautand perechea potrivita.
Merg pe premiza ca toate la timpul lor, si ca ce-i al meu e pus deoparte.

| DeeaMarry a răspuns:

Nu. Nu as avea incredere sa ma intalnesc cu un baiat cunoscut pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da!
Eu pe internet mi-am gasit ''partenerul''. Au trecut 3 ani de atunci si cu muuulte sacrificii,avem o relatie solida, frumoasa.
Deci, orice e posibil. E greu sa tii o relatie la distanta [a noastra nu mai e la distanta.]
E nevoie de multa incredere, trebuie sa o cunosti bine pe partenera ta si alte multe chestiute aparent minore.

Dar, orice e posibil happy

| a răspuns:

Heii. Eu asa l.am intalnit pe el love struck.

| fanta24 a răspuns:

Sincera sa fiu, nu. Eu consider ca nu poti cunoste o persoana virtual, deoarece nu poti cunoaste gesturile, rectiile in situatii extreme, si uneori unele persoane pretind a fi altcineva pentru a atrage mai multe persoane. Cel mai bine este sa vezi comportamentul unei persoane, sa vezi cum e el sau ea in societate, sa ii cunosti calitatile si defectele, si sa ii descoperi frumusetea interioara pas cu pas

| Jakarta a răspuns:

Da,desigur... Am cunoscuti care au facut cunostinta pe internet si acuma sunt impreuna bine mersi, au chiar si copii! Fundita?