| Roxana_2583 a întrebat:

fetelor v-ati gandit vreodata ca v-ar putea atrage o alta fata? vreau raspunsuri serioase

Răspuns Câştigător
| andradat a răspuns:

Sincer sincer, mie mi'e mila de lezbience si gay. fiindca ma gandesc asa cum iubesc eu un baiat sau ma atrage, asa li se intampla si lor.
Nu mi s-a intamplat niciodata sa ma atraga o fata dar no, pentru celor care li se intampla si isi manifesta sentimentele in public bravo lor ca au curaju de a infrunta lumea asta rea, pentru sentimentele lor. happy

8 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Depinde.Am avut ocazia sa ma sarut cu cea mai buna prietena la momentul acela, batand ea apropouri, doar ca are gura cam sparta si nu ne-am sarutata, desi ma tenta! Si inca ma tenteaza... Da, cred ca m-ar atrage si o fata, de ce nu?

Bafta.

| Monica a răspuns:

Salut.
Nu, desi m-am gandit la lucrul asta.Nu ma atrage nicio fata si nici nu am avut aceasta problema in trecut!happy

| Emma a răspuns:

Poi.nu
Ma atrag in sensul ca le admir pe cele care arata bine, dar neek mai mult
Mie`mi plac baietii:X
XoXo

| Roxy a răspuns:

Dalaughing
Nu m-am gandit.ci ma si atras o fatabig grin
Sunt bisexuala si imi placebig grin
Sunt perfect normalalaughing
Atata timp ca ma rezum doar la saruturi e okhappy
Mai incolo vad eulaughing

| swet girl 22 a răspuns:

Nu pe mine ma atrag barbati.doamne fereste asta ar mai lipsi in tara asta...

| ClaraZ a răspuns:

Nu ma atrag fetele, desi m`am sarutat cu catevahappy

| yoo_6578 a răspuns:

Pai nu
doar daca eram lesby ceea ce nu sunt...
big grinbig grin

| Bee_1149 a răspuns:

Da ...cred ca m.ar atrage si o fatabig grin dc nu?laughing