| Vlad_5432 a întrebat:

Fetelor, voi ce apreciati la un baiat cel mai tare? straight face

Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| magdaM a răspuns:

Cel mai mult apreciez inteligenta pentru ca un baiat inteligent este in stare sa imi acorde si iubire si intelegere si tot ce tine de viata in cuplu.

16 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sa aiba respect si educatie.

| RXN a răspuns:

Respectul si inteligenta.

| andreeutzaa a răspuns:

Maturitatea,sinceritatea si sensibilitatea happy

| kidulinha a răspuns:

Intr-o relatie, increderea pe care o are in mine.
In general, ca nu e nesimtit si ca se poarta frumos.
E mai greu sa gasesti d-astia acum laughing

| DragosMentol a răspuns:

Buna asta, ia ziceti

| Muppet a răspuns:

Sinceritatea.

| deea89 a răspuns:

Cat de sincer este si cum se comporta cu mine in general.

| Micuţa a răspuns:

Eu la un baiat apreciez cel mai mult cum imi vorbeste si comportamentul.Imi place sa fiu alintata si iubita.Sa imi spuna des te iubesc.Dar cel mai mult COMPORTAMENTUL, ce e foarte important la o fata. Funda?

| maryy a răspuns:

Sufletul si educatia.

| Just1dream a răspuns:

A iubi e cel mai nobil sentiment. daca respectivul baiat ma iubeste cu adevarat restul va veni de la sine: va fi determinat sa fie sincer cu mine, sa ma respecte, sa se comporte frumos etc. singura completare deasupra maretului sentiment este maturitatea, caci un barbat trebuie sa fie barbat pana la capat matur si puternic.

| MindExplode a răspuns:

Simtul umorului sa stie sa ma inveseleasca cand sunt suparatahappy

| Alfonso a răspuns:

In primul rand trebuie sa aiba PlayStaion 2 pe putin,ca relatia sa dureze,trebuie si un X-BOX, PE PUTIN si un Nitendo! Dar, sa aiba si consola Wii! Nu trebuie sa lipseasca LCD PT cool senzation! Cam asta ar fi+ un joistik si volan GENIOUS! sUCES LA NFS!

| ikebana2 a răspuns:

Deci hai sa lasam vrajeala fetelor si va spun ca nu e de ajuns sa arati bine,bani,sa fii matur, sa o iubesti sincer, va spun din proprie experienta ca daca nu te place din start slabe sanse sa o cuceresti.

| samuel_2724 a răspuns:

Eu apreciez penisul si multe altele.dar principalu imi place sa o trag cu el

| Kiddu_8896 a răspuns:

In primul` rand sa ma iubeasca, sa ma inteleaga, sa ma respecte. Sa fie sincer in orice situatie, comportamentu`. Sa ma accepte asa cum sunt ( Si cu defecte si calitatsi ). happy

| love_7815 a răspuns:

Eu apreciez foarte mult sinceritatea lui si mai ales faptul cum stie sa te linisteasca cand esti suparata sau trista.