| Barbiie a întrebat:

Heii :*! baietiilor, ce apreciati la o fata? big grin
fetelor, ce apreciati la un baiat big grin?

4 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

La o fata apreciez cel mai mult comportamentul, felul ai de a fi, si dupa aspectul fizichappy! Pa, pa

| Adriana_1090 a răspuns:

Caracterul!

| nico_6459 a răspuns:

La un baiat e important sa nu fie cocalar, si sa fie comunicativ sa ai ce discuta cu el.

| KaTaLyN a răspuns:

CLARRRRRR comportamentul si modul de a fi.Majoritatea iubitelor mele au fost super frumoasa si aratau si bine la corp...dar nu se merita sa stai cu o asemenea fata si sa fii nevoit sa-i suporti toate mofturile, orgoliu etc.doar pentru ca arata bine.Imi place ca fata de LG mine sa fie frumoasa, sa arate bine dar sa fie si de treaba cu capu pe umerihappy