| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a întrebat:

Fetelor, voi ce faceti cand va place la nebunie de unde >baiat?:"

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nimic.Ma imprietenesc cu el si daca vad ca tipul ma place si nu mai imi place de el. Daca vad ca nu ma place si eu il plac continui relatia de prietenie.Ciudatlaughing

| nobody_9468 a răspuns:

Intai il spionezlaughing, adica aflu daca ii place macar un pic de mine, daca nu "next", daca da incerc sa'l cuceresc si sa'i dau de inteles ca'l plac si ca sunt disponibilahee hee

Bafta.

| multimoak a răspuns:

Il agatamwinking

| tedytza10 a răspuns:

Mie sincer imi place la nebunieee de un baiat... dar are prietena si nu stiu ce sa fac...cryingcryingcryingcrying

dar in general ma dau pe langa el si astept sa faca el primul pashappy big grin

| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO explică:

De un baiat*
scuze happy

| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO explică:

Summer, asa fac si eulaughing
de obicei cand ma indragostesc de un baiat el face primul pas

| spot a răspuns:

Daca tipu e timid, faci tu primul pas.winking

| crys_4997 a răspuns:

Mananc o inghetata. cu caramel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru inceput incerc sa ma bag in seama cu orice iar apoi folosesc psihologia inversa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fac nimic, adica depinde de situatie
daca nu face el nimic, eu nici atat[ sunt dificila]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu face el primul pas nici eu nu fac nimic!