| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, voi ce fantezii aveți?

19 răspunsuri:
| Swae a răspuns:

Ei na.

| Alexandru250201 a răspuns:

Sa aiba un babrbat cu bani, de preferat cat mai tanarhappy

| Celcestietot a răspuns (pentru Alexandru250201):

Sau cat mai batran frate : https://www.tpu.ro/......oie-sa-ii/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crezi că îți zice vreuna

| Dalmore a răspuns:

Să-mi vină sclavul cu sacul de cartofi și apoi să se arunce de la 8.

| Jus7t a răspuns:

Să zici "nu o să îți mai acord atenție deloc indiferent de ce zici" și apoi să comentezi pe unde apuci de crush ul tău...cam pare că te-am dresat puțin.
Te-am făcut să faci ce nu vrei, să faci ce vreau eu..cam tu ești aia care poate să fie numită pe bună dreptate "sclavă".
Să înveți să nu mai înjuri fără motiv oamenii big grin

| Alexandru250201 a răspuns (pentru anonim_4396):

Evident ca NU

| Dalmore a răspuns:

Făceam ce vrei tu daca mă certam și mă împăcăm cu tine când aveai tu chef. M-ai înjurat 2 săptămâni și nu ți-am zis nimic, te fac sclav și plângi laughing.

Mi-am luat singura cartofi, nu ești bun de nimic, o să-ți dau sarcini mai ușoare de acum pentru mintea ta simplă.

Nu cred că înțelegi definiția cuvântului crush, nu are ce căuta aici laughing.

Și tot o sa te ignor de acum, doar că o să-mi bat pla de tine pe unde apuc. Nu-mi mai scrie, nu mai citesc. Nu știu unde te-am înjurat, dar cerșești grav picioare-n cur, așa că marș pe plantație, dobitocu' dracu.

| Jus7t a răspuns:

Era mai amuzant când nu vorbeai thinking

Nu era o perioadă determinată în care ai vrut să mă ignori, ai vrut permanent dar nu ai putut, nu ai avut control asupra situației, dar ce să zici și tu?

Nu mă iau de tine pentru că mi-ai dat ignore.
Mă așteptam să înțelegi măcar atât că e ceva simplu.
M-am luat și o să mă iau de tine din același motiv pentru care ți-am scris așa la întrebarea ta și ai dat ignore, că m-ai jignit fără motiv și că m-ai înjurat fără motiv.

Tu ai rămas setată pe faptul că eu te înjur sau ce mai zic de tine pentru că ai dat ignore, deci ești cam redusă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Jus7t):

Tare îndrăgostit mai ești

| Jus7t a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-a trecut happy
Scuze de spam oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Jus7t):

Data viitoare încearcă să cauți o metodă mai simpatică de a atrage atenția

| Jus7t a răspuns (pentru anonim_4396):

O să îmi pun o poză cu o rusoaică și apoi o să mă dau sfântă și apoi târfă pe aici, ori ambele în același timp cum faci tu să fim pe același vibe smug
Atras atenția...asta ai dedus tu din niște certuri și o situație din care nu știi nimic și nu te privește.
Rămâi la trolling.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Jus7t):

Treaba ta laughing. Era un sfat prietenesc.

| Jus7t a răspuns (pentru anonim_4396):

Deși nu a părut e bine că e prietenesc, dar dacă era și un sfat de care aveam nevoie te apreciam mai mult, adică să fie un sfat pentru o problemă pe care chiar o am.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Jus7t):

Nu te cunosc ca să îți știu problemele.
Singura vizibilă e obsesia pentru usera aia

| Jus7t a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing nu recunosc nimic.

| Xanor a răspuns:

Bani

| Dragosdoar a răspuns:

Pai le pui pe ele sa ti spuna fanteziile lor si tu nu le spui pe ale tale? laughing