| MLSS a întrebat:

Fetelor, voi cum refuzati baietii cand vor sa se combine cu voi? happy
Ce le spuneti ca sa nu fie prea dur big grin

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu as spune ca am pe altcineva, chiar daca as mintii

| alyzee a răspuns:

Nu prea esti genul meu
Am ajuns sa tin la tine ca la un prieten si nu vreau sa stric ce avem complicand lucrurile
Ma impac cu fostul
Momentan sunt ocupata cu scoala/munca/orice altceva
Tocmai am incheiat o relatie si nu sunt pregatita pentru urmatoarea
Cam astea ar fi in mare asa folosite si testate de mine

| gdez a răspuns:

Pai. ori sa il minti ca ai prieten. ori ca nu va potriviti. sau ca suferi din dragostelaughing.

| D3eaa a răspuns:

Momentan sunt indispusa /scuze nu am dispozitia necesara pentru o relatie sau nu cred ca ne potrivim.

| Vix999 a răspuns:

Eu mereu sunt sincera big grin Spun : multumesc dar din pacate nu sunt interesata happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mestere,vezi ca am remorcawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea: -Stii, mie imi plac oamenii cu mintea deschisa, stii tu, urasc comunistii!
El: -Da, sigur.Si eu urasc comunistii,lumea e asa incuiata!
Ea: -Da,stii? Acum ca mi-ai zis ca esti open-minded si ca ma placi, vreau si eu sa-ti spun ceva.
El: -Da, sigur, orice! (mama, o sa-mi zica sa ne combinam!)
Ea: -Stii, eu sunt lesbi.Nu vreau sa te ranesc, asa ca am fost sincera cu tine.Nu intelege gresit! Si eu te plac, dar ca prieten...happy
Cam asa ceva. Tipul o sa fie prea socat ca sa se simta si ranithappy

| Nebunatyca69 a răspuns:

Scuze, nu esti genul meu. sau imi place de alt baiat happy

| anyway18 a răspuns:

Nu e vorba sa fii dur.ii spui exact de ce nu vrei. poate in momentul ala ai prieten si nu ai cum si le zici exact de ce si treaba lor daca nu inteleg

| Diapufu a răspuns:

Te gandesti la diferentele dintre voi de exemplu varsta daca e mult mai mare ii zici ca vrei pe cineva mai mic scuze din astea ce sa il faca pe el sa isi dea seama ca nu va potriviti

| Pretios_Ingerashul_1990 a răspuns:

Imi pare rau, nu esti genul meu
2.Am rieten imi pare rau
3.Inca nu suntpregatita sa mai m un iubit(inventezi)

| roxana2406 a răspuns:

Eu sincer i-as zice ca deja plac pe cineva..sau ii zici ca nu esti interesata.laughing Dar asta e putin cam dur.

| Meliindaa a răspuns:

Eu mereu zic acelasi lucru! Nu pot sa am acum o relatie stabila imi pare rau poate altadata happy da-mi timo! sau depinde de situatie.