| Mihai87 a întrebat:

De ce băieții jignesc atunci când sunt refuzați de fete?

9 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Asa ai vazut tu? Chiar toti jignesc?
Personal nu am jignit niciodata, bine, pe motivu asta.
Inainte sa ai curiozitati de genu, incearca sa nu generalizezi!

| RAY a răspuns:

Frustrare emotionala, irationala

| SG1995 a răspuns:

Eu nu am jignit, i-am zis ca o plac, ea mi-a zis nu, am mers mai departe, deci nu e ceva general.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Unei fete nu e bine sa i spui ca o placi, fetele vor drame, se duce toata drama daca i spui asta sau i devi frate

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Eh nu toate, dar eu i-am zis din prima, asta a fost prima greseala.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Pentru ca nu au cei 7 ani de acasa.

| Emma30555 a răspuns:

Cei care o fac, se simt frustrați, se răzbuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 24 de ani si inca nu stii asa ceva? Orgoliu ranit. Si creier de maimuta. Ma refer la el, clar nu la ea.

| Theodor6x9x6 a răspuns:

Pentru ca baietii sunt superiori din toate punctele de vedere si au acest drept. Daca o femeie ar face asta cred ca as bate-o toata ziua.
Sper ca te-am ajutat! Zi buna tovarase.