| anonim_4396 a întrebat:

De ce se supara baietii cand sunt refuzati?

17 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Pai cand ii refuza o fata, practic ii transforma din masculi feroce in behaiti cu ceva organe lipsa. Faptul ca le pui la indoiala masculinitatea este la fel cum ar fi sa-ti zica cineva tie ca arati ca muma padurii.

| Holocaust a răspuns:

Depinde în primul rând de către cine sunt refuzaţi, iar la fete e aceiaşi situaţie. Gândeşte şi singură.

| IMC90 a răspuns:

Ca cum? ce inseamna fuzati?

baietii se supara cand habar n-ai sa vorbesti in limba romana

| darrio2007 a răspuns (pentru IMC90):

Unde vezi tu fuzati? Ai probleme cu pc-ul.

| IMC90 a răspuns (pentru darrio2007):

S-a inventat butonul edit...
Chiar voiai sa fac si-o poza, ca sa vezi ca asa era intrebarea ieri? Daca asa am zis inseamna ca asa e, m-ai vazut pe mine sa ma ascund pe dupa frasin?

| darrio2007 a răspuns (pentru IMC90):

Ok.Eu azi am vazut intrebarea.Dar nu vad frasini prin zona.

| IMC90 a răspuns (pentru darrio2007):

Tu chiar vrei sa ne luam la intrecere care ironizeaza mai bine? Nu stii cu cine te pui probabilwinking

| darrio2007 a răspuns (pentru IMC90):

Si care-i problema? Esti un user TPU ca si mine.Tu ai spus de frasin si eu ti-am raspuns.Esti IMC90.Este anul nasterii?

| IMC90 a răspuns (pentru darrio2007):

Nici macar nu merita sa ma obosesc cu tine, fiindca vad ca te plictisesti rau...
Mai iesi si tu din casa, gaseste-ti un prieten/prietena fiindca prea mult TPU (si prea mult net in general) vad ca-ti dauneaza si ai devenit impulsiv/impulsiva si irascibil/irascibila.

| darrio2007 a răspuns (pentru IMC90):

Chiar te rog.Vad ca nu stii nici cu cine vorbesti. Daca sunt fata sau baiat.

| GusWaters a răspuns:

Pentru ca stiu ca au ajuns intr-un loc fara iesire, si anume:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Răspuns utilizator avertizat
| stanly7 a răspuns:

Pentru că sunt orgolioși.

| Adrianetc a răspuns:

Intrebare penibila, tu cand esti refuzata (nu stiu cum ca nu ai specificat nimic) esti fericita?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce ar interesa pe cineva supararea lor?
Nimeni nu e dator sa le suporte ifosele. Mai ales la ce propuneri fac ei in marea majoritate a timpului.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si chiar nu ti-ar place o propunere de a lor.De pilda sa plecati intr-o croaziera.Numai voi doi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate pentru ca sunt refuzati?!