| valentin201 a întrebat:

Fetelor voi faceti squirt? daca da atunci cum reusiti sa faceti squirt..as vrea un raspuns corect si il voi remia cu funda.nu vreau sa ma lu-ati la misto eu chiar vreau sa stiu daca faceti swuirt si cum reusiti?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fenomenul denumit squirt este propriu doar unor femei care reusesc sa elimine acel jet de lichid, fiindca organismal lor are o anumita particularitate. Numic altceva, In concluzie nu orice femeie are acea abilitate aparte de a elimina lichide in cazul unei excitarii intense, paroxistice. big grin

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu.

| PetrescuDenisa a răspuns:

Sa zicem... poate

| Font2593 a răspuns:

Pentru a ajunge la acel squirt trebuie sa ai orgasme sau doar sa te masturbezi macar 15 minute in continuu