| andreeenooo a întrebat:

Fetelor voi de cat ati vrea sa aiba penisul baiatul cu care faceti sex? Nu raspundeti la misto.

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Intre marimea penisul mai ales ca grosime si largimea vaginului trebuie sa existe o stare de compatibilitate. laughing Asta ca sa o stii si tu, nu de alta fiindca un penis disproportionat in raport cu dimensiunile ''pasaricii'' provoaca de regula senzatia de disconfort accentuat sau chiar de durere uneori insuportabila, in loc de placere si satisfactie. Sanatate!

| Catrice a răspuns:

Plus infinit big grin
Ce rost are să-ți spunem ca ne dorim mărimi mari dacă nu le oferi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catrice):

Da in ce parte s-o ia? Drept, aplecat jos, ridicat in sus, curbat stanga/dreapta laughing

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

Ca si cum te-ar intreba ce masina iti place doar asa, sa-ti afle parerea.

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

La unghi de 94° pe axa X, 96° pe axa Yahoo și 100° pe axa Z rolling on the floor

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

Ca după sa se trezească unul sa spună ca 'uite ce preferințe de *** are' laughing

| Superior a răspuns (pentru Catrice):

Mrrrrr

| Catrice a răspuns (pentru Superior):

Grrrrr

| Eireann a răspuns:

Nu merge nici o fara cu rigla in buzunar sa masoare. In general sa nu fie nici prea mare (peste 20 de cm) dar nici prea mica (sub 10 cm) si in rest e ce face cu ea. Daca o ai mica dar faci in oral de nota 10 nici nu o sa mai conteze.

| Alexxiax98 a răspuns:

Pai nu mai pune intrebari la misto.
Parca intrebi "cat purtati la pantofi?"