| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,voi preferati ca un baiat sa fie bine facut,gen pectorali si patratele? Sau va convine sa fie si normal, sau cu ceva burtica?big grin Astept cat mai multe raspunsuri si daca se poate si cu argumente big grinD

21 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

CU.

| NuMaContrazice a răspuns (pentru h3r):

CU ce?
Cu burta sau cu patratele?
Cu pectorali sau cu sunculita?

| h3r a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Vrei să mă ceri de întrebi, curiosule?

Cu burtă bre.

| NuMaContrazice a răspuns (pentru h3r):

Nu te cer stai linistita, ca nu indeplinesc conditiile laughing

| h3r a răspuns (pentru NuMaContrazice):

E na, modestule.

MCGratis? Tu?

| NuMaContrazice a răspuns (pentru h3r):

MGratis***winking
big grin
M-ai descoperit laughing Cum ti-ai dat seama? laughing

| h3r a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Secret!

| NuMaContrazice a răspuns (pentru h3r):

Haaaaaiiiiii, ziiiiiiii!

| h3r a răspuns (pentru NuMaContrazice):

NU!

| NuMaContrazice a răspuns (pentru h3r):

Bine!

| h3r a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Bine...mi-a șoptit o păsărică!

| Danysan a răspuns:

Sa fie ca Sandokan laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai ca-mi plac raspunsurile pana acum big grin Mai astept multe...si diabla cu numacontrazice va rog sa nu mai faceti chat aici:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astia cu patratele nu prea au altceva, iar eu prefera sa aiba acel ceva cu mult fata de acele patratele care cu timpul ce e drept daca nu stai toata ziua la sala sau nu tii regim se duc. Dar acel ceva ramane acolo.

| sayWhaaat a răspuns:

Bineinteles ca toate prefera un baiat bine facut, insa conteaza enorm si caracterul.

| Enki a răspuns:

Nu conteaza exteriorul, ci interiorul.conteaza sa il iubesti asa cum e si pentru ce este.

| Scintilla a răspuns:

Stiu ca intrebarea este pentru fete, dar as vrea sa punctez ceva inainte sa raspunda fetele. Tine-ti cont de faptul ca frumusetea se duce repede, foarte repede si de la 35-40 de ani ganditi-va ca mai e poate chiar jumatate din viata alaturi de persoana pe care o alegi. P.S. nu sunt nici cu burtica dar nici nu sunt foarte bine facut, imi place sa arat bine insa cred ca mai important cand va alegeti persoana alaturi de care veti petrece restul vietii, frumusetea paleste in fata multor lucruri.

| AnoOo a răspuns (pentru Scintilla):

Da dar la varsta de 12-18 poate chiar si mai jos de 12... toate vor unul bine facut happy

| micutzafinetze a răspuns:

Sincer acum prietenul meu nu are burtica dar mie imi plac barbatii cu burtica sunt de parere ca 80% intro relatie conteaza felul de a fi caracterul si umorul iar 10 aspectul fizic iar ceilalti 10% sexul

| AllePuffu a răspuns:

Oricarei fete ii place sa puna mana pe patratele love struck

| BlackStar27 a răspuns:

Păi. Pentru mine sufletul contează, nu neapărat pătrătelele.
Și dacă o fată te caută pentru pătrățele fii sigur că fata nu este îndrăgostită de tine, doar de fizicul tău.
Dar dacă ai burtică, ai mai puține șanse ca o fată să se joace intr-o relație cu tine și cel mai probabil te va iubi cu adevărat.
Sunt genul de fată care nu se uită la bani, la pătrățele și care oferă toată dragostea posibilă partenerului.
Dar sigur, asta este doar caracterul meu. Mai sunt milioane de fete cu alt caracter mai bun sau râu decât al meu. În concluzie, interiorul trebuie să fie frumos.
Sper că te-am ajutat. Pa, pa :*